reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney ojej nie dobrze ;(

Ja mam skurcze co jakoes 8 minut i trwaja ponad minute.. ale pewnie znowu nic z tego nie bedzie. Ja to chyba nie bede pptrafila bez skurczow zyc po porodzie haha.
 
reklama
Oj Lucyna się męczy biedna :-(.

U mnie tez nic nie działa. Tylko na drugi dzień od jakieś czynności podbrzusze mnie mega boli. Już się poddaje. Będę tylko skakać na piłce
 
Ja wykapana i wygolona. Jutro by mi akurat pasowało urodzic. ;) hehe jeszcze mnie mama wkurzyła bo mowię do niej ze chce urodzic a ona mi na to ze za wcześnie!! Czuje jakbym jeszcze miała rok w tej ciazy chodzić.
 
Amor moja mama tez do mnie ze za wczesnie !haha

Mala caly dzien byla spokojna a teraz sie tak kotluje ze ja mam az zle wizje w glowie.. mam nadzieje ze szuka wyjscia i nic zlego sie nie dzieje.

Przeczyscilo mnie dwa razy wieczorem.. skurcze co 7-8 minut nadal.

Oby rosly w sile a nie tylko przyspieszaly. Chce zeby mnie bolalo ! Haha
 
Akuku chce byc Twoja para do rodzenia zrób coś bym tez zaczęła skurcze czuć!! Kurde naprawdę będę sie ze skurczów cieszyć!! Martwię sie tylko bo mnie nie czyści wcale... Żebym wypadku potem nie miała.
 
Amor mnie nie czyscilo przed poprzednimi porodami.. a tutaj od miesiaca mnie czysci potem przerwa ..znowu czysci hehe..
Zapraszam do pary jesli oczywiscie u mnie sie rozkreci.. puki co nadal co 8 minut sa. I nie narastaja w sile.. takze zaraz porobie przysiady haha!
Niech mala wyskoczy.
 
reklama
Amor bola schodza do podbrzusza i pachwin..ale nie jest to bol by gnac do szpitala. Takze zaraz ide sprobuje usnac. Niech ucichna (oby nie) lib obudza w nocy konkretne hehe.
 
Do góry