reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Mój nie miał i oporów i w poprzedniej ciąży i teraz. Tyle, że w tej ciąży to ja mam, bo jak już mam ten termin cc to chciałabym doczekać a nie żeby się wcześniej zaczęło. Zresztą w te upały to ciężko coś podziałać.
 
reklama
Magda gratulacje!

Właśnie poszła pierwsza krew z sutka:/ ale mimo wszystko dzisiejsze ważenie małej na plus:) więc jakoś daję radę ja wykarmić. Hormony szaleją, ci chwilę ryczę, że nie ogarniam,a chwilę później jest luz. Myślę , że będzie lepiej jak już do domu wrócimy.
 
Magdus gratulacje!!!

Akuku niech juz ci sie zacznie na dobre bo juz od samego czytania i mnie wszystko boli. Wspolczuje.

Kasietta trzymaj sie cieplutko wszystko sie unormuje a w domku dojdziesz do siebie. Kiedy was wypisza?

Kto dzis jeszcze dolaczy do Madzi?
 
20150808_161852.jpg

Trochę szumu fal Wam przesyłam i ochladzajaca bryze w te upały! !
 

Załączniki

  • 20150808_161852.jpg
    20150808_161852.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Do góry