reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

pupui nic sie nie rusza poki co. Maly tez rusza sie mniej niz zwykle. generalnie te same objawy jesli tak to mozna nazwac od rana
 
reklama
No ja myśle, ze rodzicie!!!! Dawać laski! Jedziemy! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji173]️

Blerku, trzymam kciuki !!!!!
[emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8] i rozkladaj nogi!

Która jeszcze
Rodzi?




Idę czytać teraz zaległości.
 
Lunka, seba nakręcił kawałek przy 8cm haha nie
Chcecie tego widzieć!

Haha



Blerka, juz pod ktg? (Swoją droga rodzic z ktg to masakra. Jesli macie możliwość, chodzic, skakać i jeszcze raz sie poruszać. Jakkolwiek, byleby sie ruszać. Ja byłam uziemieniona k na pewno fo spotęgowało bol kręgosłupa) idenoposac wam porod.
 
Zuza, na cztery! Chcesz mieć łatwiej? Serio to działa. A jeszcze jak sie kolana rozstawi szerzej... W momencie skurczu, cieżko sie pózniej podnieść, różnica jest duża.
 
reklama
kurde moze faktycznie polaczymy sily i bedzie przyjemnosc dla wszystkich, dla mnie podwojna jakby sie cos ruszylo :D
ale tak szczerze, to tak mnie w tym momencie wszystko boli ze biedak niech mnie lepiej nie dotyka :D
 
Do góry