reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

kasietta z tego co slyszalam to mniej.

anney, gdyby jeszcze cos sie dzialo a ja jak taka sierota sparalizowana leze i tylko wstaje do toalety! tylko sobie nadzieje robie!
 
reklama
Anney ma rację, u nas na szkole mówili że na czwórka albo chociaż na zgieciu najlepiej. A jak już musimy leżeć to położyć się.na.lewy bok i prawa noga z biodrem też na lewo jak w pozycji bezpiecznej pierwszej pomocy ale mocniej biodro. Wtedy w.kanał się.wstawia.
 
Panikara na nic nie licze juz :-D
Anney wlasnie gdzie filmik z moim imieniem?! :-D
Kurde, to ja jutro od rana na czworakach chodze :-) Dzis juz nie, bo moj by sie mocno zdziwil :-D
 
Kruszka ja też miałam taką sytuację z koleżanką, która kiedyś była moją przyjaciółką. Przez przypadek spotkałam ją i jej mamę na klatce schodowej w Wigilię (to było ok 6tc) i jej mama życzenia mi składa i życzy dziecka. To mówię, że musi wymyślić coś innego, bo już zrobione. A ta koleżanka z miną obrażoną mówi "fajnie wiedzieć"! Pfff... Nawet mój tata jeszcze wtedy nie wiedział, a ona foch... Wtedy ostatecznie upewniłam się, że nie jest to materiał na przyjaciółkę.
Aneczka to kciuki za jutrzejszą wizytę & & & &
Powodzenia Blerka i melduj nam tu & & & & [emoji8]
Lucalew to teraz już musisz nagrać jak się pochwaliłaś [emoji16]
 
reklama
Do góry