reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney gratulacje! Odpoczywaj, bo zaslużyłaś.
Do mnie na szczęście nie dzwonią, moja mama robi za informację. Jedna ciotka na wczoraj mi wróżyła rodzenie, niestety nie wyszło. Dzisiaj znowu ktg, pewnie się nic nie będzie dziać. A jutro termin z OM, za 3 dni z usg. Może młoda chce być punktualna po matce, miałaby urodziny z kotem:p o tym;) w tle macie fragment mojej kuchni i mojego R.:) kanapa docelowa nie jest, póki co wzięta od teściów :)
 

Załączniki

  • 1438565129159.jpg
    1438565129159.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 75
Dziekuje kochane!

Nic mnie nie Boli, tylko ciezko mi sie oddycha. Lea jest cudowna grubalka [emoji7][emoji7][emoji7]

Sebek nie chciał iść fo domu.
Był absolutnie cudowny podczas porodu.
Olbrzymim wsparciem i pomocą. Moim przyjacielem jak zawsze. A ordy partych to musiał mi nogę trzymać ;) zara wstawię jeszcze zakrwawiona nasZa lolunie
 
Anney no gratulacje ! Wkoncu sie udało i mała jest na świecie po tych twoich męczarniach..
Czekamy na zdjęcie księżniczki :)
Odpoczywaj, bo na pewno cie wymęczylo..
 
I ciesze sie ze Sebek był dla ciebie wsparciem bo to super jak facet sie angażuje i jest w tym całym soba tak jak my :)
 
reklama
Do góry