reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
cinamona jakbyś potrzebowała pogadać lub rady w sprawie karmienia to chętnie służę pomocą. Moja maluda gryzła mnie do krwi i miałam aż strupy na sutkach, gdy zaczynałam karmić to parapetu sie z bólu trzymałam. Pomogli mi bardzo nakładki na sutki z firmy madela. W UK kupowałam je w boots. Uratowało to moje piersi i jak sie podleczyly sutki to karmiłam bez. Jedna z doradczyn laktacyjnych pokazała mi by delikatnie za bródkę pociągnąć gdy dziecko łapie cyca. To pozwala mu bardziej buzie otworzyć i lepiej złapać. Nie poddawaj sie. Pocieszające jest to, ze każda z nas przechodzi przez to samo. I mamy siebie nawzajem... Buziak
 
Lunera jest duzo lepiej :) wrzucę jak wszystko poustawiamy i złożymy łóżeczko.... :p

Lucalew czyli jednym słowem jest blisko i organizm szaleje.. Pytan bo ciekawa jestem jak to bedzie z tymi cukrami.. Wiadomo ze cała ciąże dawki tylko rosły a teraz bedzie zawirowanie i znowu wszystko spadnie i tym sie martwię..

Love musiało to wyglądać strasznie :/ mam nadzieje ze juz lepiej
 
Magdus zycze Ci by mala juz sie chciala wykluc ! Ja chce tez juz ale odstapie kolejke do srody haha.

Dziewczyny z tym przykladaniem zimnego do glowki to ostroznie. Lepiej by wyszedl guz niz zrobil sie krwiak czy cos w srodku bo robi ucisk. Tak mi kiedys powiedzial lekarz by nie przykladac chlodnego.
Ps mam nadzieje ze nie odbierzecie tego jako madrzenie sie :)

Magdus teraz tylko takie pytania beda heheh. To ty jeszcze nie urodzilas ? Itd.. ahh
O widze ze anney i tu napisala ! Ah . Rodz kochana oby w miare szybko !

Anney ha chyba nie tak bardzo ze na bb wchodIsz ? Zartuje pewnie miedzy skurczami piszesz.. napewno jestes juz umeczona ! Ale jakze dzielna ! Jeszcze rroszke kochana. Dasz rade!

Dziewczyny piszcie wszystkie swoje zale i smutki. Ja taka gadula jestem ze moze dla tego mnie nic nie lapie. Narzekam sobie na forum..a to zadzwonie do kolezanki sie wygadac.. czasem nie dam dojsc do slowa tylko gadam i gadam .. wierze ze to pomaga. Piszcie o co sie martwicie moze ktoras bedzie umiala jakos pomoc ;)

Moj m naeet mowi ze dobrze ze my kobety mamy te fora bo faceci nie rozumieja i nigdy nie zrozumieja tak jak druga kobieta.

Moj m np jak mowie patrz jak mala sie rusza to mowi ze dla niego to takie oddalone jest..ze ja to czuje a on tylko widzi falujacy brzuch i fajnie ..wie ze to jego corka ale dopiero jak wyjdzie na swiat to bedzie sie podniecal nia ;)
Ps dzis cwiczyl jak bedzie do niej mowil pieszczotliwie.. a ti ti ti ti ti bobasku.dziubdziulenka malusienka haha ;)

Ciekawe jak tam Anney. Mam nadzieje ze juz dligo jej meczyc nie beda !
 
Akuku mój tak samo, niby wie że będziemy mieli dziecko, ale mówi ze do końca do niego dojdzie jak będzie fizycznie na świecie.

W ogóle kochany jest ten mój Mż, przytyłam dużo, wyglądam jak nie ja, brzydzę się sama sobą, a On wciąż mi mówi,że dla niego jestem naj, że jak sie źle czuje we własnej skórze to pomoże mi po porodzie zrzucić kilka kg. Że jetsem troszkę wieksza, bo jestem w ciąży. Tuli, całuje, sprząta częściej. Idealny nie jest, ale się stara .
 
Ostatnia edycja:
Akuku dziękuje za rade z tym "zimnym" napewno sie przyda. Czasami warto znać takie tricki ;) moj M. Chyba tez jeszcze nie wierzy ze syna będzie miał... Ciekawe czy oszaleje na jego puncie tak jak szaleje za mała... Boje sie ze nie będzie traktować ich równo.
 
reklama
Do góry