reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Werci! Wspaniałe!!!! Gratuluje!
Opowiadaj co sie działo!

Lea wisi na cycku, ma co pic ;)
Tez miała 10pkt. Głodomorka
 
reklama
Anney o 22.30 położyłam się spać, mały się strasznie wiercil, obrocilam się na bok i poczułam, że coś leci. Okazało się, że to żywa krew. Dostałam krwotoku. Szybko tel. do brata żeby przyjechał do Ali, a my do szpitala. Okazało się, że lozysko zaczęło mi się odklejac, wiec nie czekając na nic zrobili mi cesarke. Chyba była mi po prostu pisana ;)
 
Tak wszystko ok, ale się trochę zestresowalismy. Jak mnie operowali to już mówili, że dużo skrzepow i ze dobrze, że nie czekali nawet tych dwóch godzin. Bo ja oczywiście o 21 jeszcze kolacje jadłam.
 
Jak ty sie kichAna czujesz?


Listę uzupełnię w środę. Proszę tylko wpiszcie pod lista co do uzupełnienia
 
reklama
werci ciesze sie ze wszystko ok z wami, ☺, teraz duzo zdrowka

anney nareszcie lola jestvtoba, ciesze sie bardzo bo caly dzien sprawdzalam tylko jak postepy i myslalam caly czas

u mnie nic, wczoraj jeszcze o 23 poszlismy sie przejsc ale oprocz twardnien zero reakcji miestety, takze dzisiaj znowu wizyta u lekarza
 
Do góry