reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Ani mysli, dokładnie!
Ciepło mi tu [emoji15]


Aaaa... I kolanowki na żylaki mi założyli i nogi krzątały mnie bolec [emoji16][emoji16]
 
Powodzenia dla rodzących :)

Eh, dzisiaj 40 tydzień, a ja w ogóle nie rodzę, jak to pan dr na ktg określił, nawet pół skurczyka nie było :/ co prawda do terminu jeszcze 5 dni, no ale chociaż cokolwiek mogłoby się dziać :/
 
Anney kurde, ja już 3 kursy na wysypisko zrobiłam a Ty sie nadal opierdzielasz?? No wiesz co!!!!!!

Lucere - zazdroszcze wypoczynku i spaceru.

Lunera - odpczywaj, odpoczywaj ile wlezie bo to końcówka :))



Obiad zjedzony. Zaraz jakiś deser i odpocząć trzeba. Potem tylko auto muszę odurzyć bo pająków i tarantul co niemiara mi wlazło, a nie chciałabym podczas jazdy poczuc jakiegoś na szyi.....

I może drzwi bym pomalowała...
 
Sysiqu dziwne ze I jeszcze porod wstrzymywali.. hm
Trzymam kciuki by mala dlugo juz nie siedziala ;)

Anney wcxoraj ogladalam na yt porodowke i bylo jak szkola polozne i wlasnie jedna stazystka nakladala te uciskowe podkolanowki na zylaki ;) o Tobie zreszta pomyslalam wtedy i mowie. Ze tez na psioche zadnych uciskow nie ma haha.
Faktycznie Lola uparta !

Ja powiesilam trzy prania.. poskladalam juz i na szczescie przewialo wiec nie musialam prasowac :)

Dosychaja jeszcze ostatnie rzeczy Ali i je bede prasowac jutro ;)

Zrobilam przemeblowanie w komodach i Ala ma jmdwie duze szuflady pelne..w jednej body w drugiej spiochy buhaha. Pewnie bede uzywac tylko kilka sztuk haha.

Na obiadrk robilam pieczonego kurczaczka z ziemniakami i marchwia tez pieczone.

Posegregowalam ciuszki dla Ali na kolejne miesiace ;)

Lydki i nogi mnie bola..z niewyspania .

Musze jeszcze kilka rzeczy ogarnac a juz tak mi sie nie chce ze hej!

Za 3 dni przylatuje moja mama ! 3 dni i ala mozr wyskakiwac jak tulko przekroczy prog domu ;)
 
Wlasnie! Tylko Zeby
Chociaż jakiegoś porządnego drinka tu serwowali! Haha

Sąsiadkę wzięli na porodówkę juz. A ja z twardnieniami leze i pachnę haha
Wysłałam wlasnie sebka do domu, co ma siedzieć na niewygodnym fotelu, niech sie chociaż rozciągnie w domu. Żal mi biedaka.
A pewnie jak juz coś sie rozkręci to za jakieś 3-5h takim tempem.
Jesli.....
 
Anney / Blerka, 17 godzina... ale czekaj czekaj, u was chyba godzina do tyłu co nie ?

Idę malować szafkę. Jak wrócę ma byc kilka dzidziusiów na świecie LOL
 
reklama
Do góry