reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lola chyba pora wyjsć ;) Anney trzymam kciuki i cały dzień o Tobie myśle.

Mnie dzisiaj strasznie bolał brzuch i mega skurcz mnie złapał ale tylko po jednej stronie brzucha... Czy to możliwe by mieć skurcze jednostronne? Niewiem.
Tak sie przestraszyłam i nawet przez chwile pomyslałam "ze to już" oczywiście przeszło.

Milo by było mieć już 40 tyg na liczniku a tu dopiero 37 i 4 dni. Nadal nie wiem co z moja słodka córeczka mam zrobic jak zacznę rodzic...
 
reklama
Jakas leniwa ta sobota, z wyjatkiem Pupui i Liliji, i Akuku!
Zeby chociaz z pozostalych ktoras urodzila, a tu nic!!!

Ja tez leze i pachne teraz. Pomoglam mamie zrobic ogorki chociaz, a tak to leniowanie totalne.
 
Szafa pomalowana, teraz idę farbować włosy...

Usiulka ja Ci nie pomogę, bo nie wiem. Mnie dziś cały dzień kuje w pochwie jak się schylam. Czytam po 50 razy artykuły o objawach porodu i sobie wkręcam,że to właśnie TO! Ale dupa...

Lucalew a Ty jak sie czujesz?

Lilija nijak szczerze :-) Brzuch na dole pobolewa ale daje rade. Dziś ulozylam w końcu swoje rzeczy i przejrzałam pół kolejnej szafy. Jutro ostatnie pół szafy i jak starczy sił to chce jeszcze porządek w butach zrobić.
 
Oj Lunera ja też już/jeszcze leże... ale raczej nie pchne niestety...
Oj marzy mi się wanna, ale musze poczekać aż pójdzie Jocha spać bo inaczej nici z mojej wanny. A musze wygrzać plecy bo bo całym dniu mnie już tak bolą że chodzić nie moge.
 
Kiszone czy korniszone lunera?

Ale zeżarłbym ogórka


Ja na piłce sobie siedzę. Niemile parcie na szyjkę juz mam, wiec uff, skurcE bardzo sporadyczne ale jak sa, to mocne. Tampon trzyma sie nogi ;) jest mi tu straaaaasNie duszno! Lola sie rusza czasami.

Wszyscy dzwonią i piszą: juz? Juz?
Tak! Srusz!
 
Hejka. Ja w szpitalu, na sali przedporodowej. Myślałam że zrobią mi tylko ktg i jak nic nie będzie to puszcza do domu ale mnie zatrzymali. Dostałam zastrzyk rozkurczowy ale boli mnie dalej z tym że na ktg żadnych skurczy nie było. Zobaczymy co będzie dalej.
 
reklama
Do góry