reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Czytałam ze na początku są właśnie takie ciemne żółte, a może podaj wody ze strzykawki? Nasz tez bardzo malutko siusial na początku
 
reklama
Zobacze co mi powie polozna. Mowila zebym narazie nic mu nie dawala oprocz piersi. Obejrzy go w jakim jest stanie, czy nie jest odwodniony itp. Ale mi sie wydaje ze chyba jest ok tylko ze ja sie nie znam[emoji16]
 
Gratulacje dla całej ekipy mamuś!
U mnie cisza, spokój, chociaż co jakiś czas by się jakiś boleśniejszy skurczyk trafił... ciekawe czy młoda do terminu czeka, jakby nie było, jeszcze tydzień. A jutro ktg. Ale fascynujące jest, że co wchodzę to jakiś nowy bobas jest:)
 
Beata kciuki oby szybko i bez problemu
Anney mam nadzieje ze i u ciebie to ten czas
Olka super wiesci licze ze i u mnie tak bedzie bo dzis wielki dzien w koncu bracia sie poznaja

Ja sie czuje dobrze. Z malym tez lepiej i wychodzimy w koncu do domku

Martuszka dziekuje i pozdrawia. Mowi ze czuje sie dobrze.
Tymus to maly spioszek natomiast Radus to maly glodomorek
 
Love - co do bólu pleców - musisz bardzo zwracać uwagę na to w jakiej pozycji karmisz - bo jeśli nachylasz się nad dzieckiem, siedzisz niekomfortowo, to w trymiga będziesz miała kłopoty z kręgosłupem. To samo przy przewijaniu i generalnie przy całej obsłudze noworodka.
Teraz masz jeszcze poluzowane te ścięgna / czy co tam (by łatwiej się rodziło), i dużo łatwiej sobie ten kręgosłup nadwyrężyć.

CIn -super fotki!

Little - gratulacje!
Beata - powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry