reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

O matko ile rozpakowanyc h :-D gratuluje kazdej z osobna ale wymienic to was nie dam rady :-D

Akuku, Anney biedule. Przy takiej koncowce zaden porod wam juz nie strszny.

Mi przy corce saczyly sie wody. Jak zaczely kolo poludnia, do szpitala pojechalam o 19.30, a urodzilam o 3.30. Teraz Matyldzie odeszly wody to jak z kranu lecialy. Lekarka chciala mi patyczkiem sprawdzic czy to wody. Jak jej chlusnelam na podloge to schowala patyczek.

A my tez na dzisiaj mamy termin z usg :-D moje dziewczyny waza 3760 g i 3130 g takze ladnie jak na blizniaki :p

Mleko dalej sciagam co 3 godziny. Czasem pospia 4 godzinki. Zjadaja po 100ml.

Moj Tolinek dalej w siostrach zakochana. Szczerze je uwielbia i nie ma ani cienia zazdrosci. Jednak nasze rozmowy od poczatku ciazy sie przydaly. Dzieci przyniosly jej tez prezenty. Ona im tez wybrala zabawki. Jest taka prawdziwa, cudna starsza siostra.

Do tej pory tez dziekuje komu trzeba, ze kupilam monitory oddechu bo wieksza i silniejsza Matylda juz dwa razy nam zadzwonila majac bezdech.

Trzymajcie sie kochane. Jak najszyvbszych porodow wam zycze. Ja oczywiscie w miare mozliwosci czasowych jestem tu z wami. Niestety wraz z porodem blizniakow nie rosna dodatkowe rece, ani doba sie nie wydluza :-D ale nawet udalo mi sie cos tam dla lasek poczarowac na maszynie.
 
reklama
Mi czop juz ten konkretnie odchodzi. Wlasnie byłam w łazience a tam glucisko brązowe duże. Wiec Yeah! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]


Powiem wam, ze moj m miał wczoraj bardzo ciężki dzień w
Pracy. Ja zadzwoniłam i mowię, se indukują, ze miałam masaz w szpitalu, ktg nlanlabla. Oczywiscie wziął wolne, do poniedziałki juz jest ze mną, ale....
Jak wróciłam do domu, pan szanowny był po piwie!
Do wieczora było ich 5! Myslal ze ho zabije i dałam mu troszku popalić hahah
Wykąpał sie, zjadł i poszedł spać, wiec dobrze, ale on sie cholera cały trząsł!
Tako twardziel! Hahaha i tak spanikować. Widać, ze mimo świadomości, ze rodzi mięsie dziecko, mimo czekania na nie, chyba dopiero teraz zdał sobie sprawę, ze on na prawde bedzie zaraz tata swojej córuni.
 
Taaaaaa.... O malo morderstwa wczoraj nie popełniłam ;)


Akuku sie nie odzywa, czyżby była w szpitalu?
 
Gratuluje!!!!! [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]

Zdjęcia róbcie dziewczyny!


Jak sie martuszka czuje? Jak
Ty sie czujesz Marand?
Little???
 
reklama
Do góry