reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Little,
Gratulacje!!! Czekamy na zdjecia Leosia :-)

Cinamona, swietna wiadomosc. Ekspresowy porod, ekspresowy powrot do domciu. Wyrobilas sie przed fryzjerem, nie?

Akuku, Anney, caly czas sie meczycie?
Beatka, jak balonik? Dziala cos?
Ewelinka, a u ciebie?
Ktos ma jeszcze skurcze?

Herbatka z lisci malin przed snem podzialala na moja zgage wczoraj... Ciekawe, co?

Milego dzionka!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cinamona ciesze sie ze juz w domku jesteście :)

Little gratulacje synka [emoji122][emoji122][emoji8][emoji8]

Lilija takie ruchy u mnie tez sa.. Juz z dwa razy mnie takimi wystraszył no sobie siedzę spokojnie a tu nagle takie bum bum bum no raz o mało co herbaty nie rozlałam.. :)

Pupui ty to masz sile normalnie.. Skąd ty ja babo bierzesz ? Ja sie za ogarnięcie domu zabrać nie moge a ty latasz i latasz .. Ale jz to chyba jednak leniuch jestem.. Sie nie zaciupaj w tym domu tylko i odpoczywaj wiecej :)
 
Lunera z tym fryzjerem to chyba cos jest.. Bo juz druga przed fryzjerem zdarzyła urodzić :) czyżby trzeba było sie zapisywać ? :)

Beata a to uparciuch :) czyli jutro podają oxy i wywołują juz kontetniej tak ?
 
Jogobelka gratuluję.
Little gratulacje! Ucaluj małego :*

Oj Beata mam nadzieje że już dzisiaj będziesz po wszystkim.

Anney, Akuku jak tam sytuacja?
 
Beatka hahaha no pieknie!
Moze two twój, Akuku i moj dzień dziś jest! Hahahahaha

Ja sie wyspalam. SkurcE bardzo silne, porównujac donwczorqjszych zapisów i ich intensywności, to takie soczyste 90, ale bardzo rzadko w pozycji leżącej, wiec wykorzystałam jeszcze ta noc i sie wyspalam, dopasowaliśmy torbę, aparat etc.
Wiec wiem, ze dzisiejszy masaz w tym jak mnie wszystko w środku boli bedzie absolutnym hitem [emoji15][emoji15][emoji15][emoji30] ale nie szkodzi. Wiąże z nim wielkie nadzieje i ze sie ruszy z tempem potem!

Dzieje sie i jestem przeszczęśliwa!


Akuku i jak tam?
 
reklama
Do góry