reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Już 10pm a ja dopiero odpoczywam. Cały dzień an nogach. W szpitalu 2h nam zeszło a po powrocie szybki obiad z kfc i za robote trzeba było sie zabierac. dobrze, że jakoś to idzie chociaż znow mega bajzel w domu jest. kurzu co niemiara. aj i chodze i sie złoszcze.

Nie sądziłam że A sie tak przejmuje, ale dopiero po badaniu mi sie przyznał ze bardzo sie maritwl czy wszystko jest w porzadku, nie chcial nic mowic bo nie chciał mnie bardziej denerwowac.

Co do picia alko, ja nie mam stracha, najwyżej zawoize sie sama a A. zostanie w domu, a tak serio to zanim sie rozbuja to chłop wytrzeźwieje.

Jogobelka, gratulacje.

Za Little trzymam kciuki.

Anney, za Ciebie tym bardzej.

Akuku, połż sie na plecach czy na boku i kichnij,kaszlnij i sprawdz czy nadal bedzie Ci cos "kapac". Na siedzaco dziecko czasem dziala jak korek.
 
reklama
Jogobelka,
Gratulacje!!!!!

Ja niestety nie pomoge z wodami, bo mi nie odchodzily przed.
Cos Cinamona pisala chyba, ze wlasnie caly czas mokra wkladka...

A w ramach ciekawostek - maly mial dzis bardzo dziwna czkawke. Normalnie ja tylko czuje, a dzisiaj slyszalam :-) smiesznie

Milej nocy! Od polnocy dzien niebieskiej pelni :-)
 
Ostatnia edycja:
Akuku posprawdzaj wlasnie na lezaco, ja jestem w tym mistrzem odkad zwieracze mi juz nie trzymaja :D czesto chodze z mokra wkladka ale to tylko mocz :p
Anney wlasnie kciuki za Ciebie najbardziej zebys juz przestala sie meczyc. Normalnie na Ciebie i na Beatke najbardziej czekam ! :p mam nadzieje ze reszta sie nie obrazi :D
 
Gatulacje dla kolejnej mamusi ;)

Tu Wam coś cieknie... Tu mokro a tam czopy odchodzą a u mnie od wczoraj nic. Wczoraj tak mi mokro było i na dodatek plecy bolały a dzisiaj cisza.

Jutro pewnie reszta z Was urodzi a ja będę sie kulała jeszcze 3 tygodnie... Oby nie dłużej.
 
Little me kciuki & & & & Powodzenia![emoji4]
Jogobelka gratulacje!! Powodzenia w karmieniu! Ucałuj synusia i czekamy na fotkę [emoji8]
Lilija bardzo często tak jest [emoji4]
Co do picia jeszcze to my nie mamy dziecka, którym ktoś musi się zająć więc inna sprawa. Gdybyśmy mieli to wiadomo, że by nie pił. W razie czego bardzo blisko mieszkają teściowie i na nich możemy liczyć jeśli chodzi o zawiezienie do szpitala.
 
Czy ja przegapilam jakieś newsy od Beatki? Czy jeszcze nie ma newsow?

Mnie skurczy co 18 minut, kręgosłup chce mi rozerwać ;)
Nogi drętwieją, ale rano bedzie kolejna porcja, wiec będę mdlwac.
Śpijcie dobrze kochane i mam nadzieje, ze little juz po wszystkim!
 
reklama
Jogibelka super gratuluje.

Lilija podpaska ubrana ale juz sucho :)

Pupui super ze m si przejmuje :)

Lunera wow nigdy nie slyszalam czkawki.

Magdus mi sie wydaje ze podczas kapieli troche wody mi ran wlazlo hehe

Wow little gratuluje!

Cina czyli maly siusua :) superze juz w domku. .

A mnie budza skurcze..bolesne. nie wiem co ile bo nie nierzylam usilujac usnac.

Zimno mi okropnie.

Bol promieniuje na plecy niezależnie od pozyycji. Brr za 8.5 g usg i wtedy niech sie dzieje.
Dobra skurcz po 10 minutach ...ale bola mocno.
 
Do góry