reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja ostatnio rodziłam jak była pelnia ;) i na porodowce było też pełno :) a wczoraj się uśmiałam, bo nie miałam pojęcia o tym, że teraz jest pełnią sezonu porodowego :))) w tv mówili przy okazji afery z porodowka we Wrocławiu :)
 
reklama
Hej!

Współczuję dziewczyny skurczy, ja mam te napinania, ale nie bolesne. Też bym mogła 1.08 urodzić, ale podejrzewam, że nic z tego. Zamiast porodu będzie ktg:)

Dzisiaj w końcu będę wypakowywać ciuszki młodej z pudła do komody! Yeah! Nasze są już rozłożone w szafie, generalnie prawie jesteśmy rozpakowani. Blokowało nas to, że jeszcze mąż ledów w salonie nie zrobił i regału na książki nie miałam. Ale regał już stoi a ledy będą dzisiaj robione. Mimo wszystko u siebie się jeszcze nie czuję. Przynajmniej noc była lepsza, bo tylko z jednym wstaniem na siku. I żaluzje pan właśnie montuje, więc prywatność w końcu będzie :)

A w ogóle biodro przy chodzeniu już nie boli :) tylko jak siedzę i leżę, i zmieniam pozycję :p a na wieczorne igraszki nie mam nastroju, bo zawsze tak mnie młoda kłuje w kroczu, że aż mnie zgina. Zaczyna się zawsze ok 21.30:p no to tyle na razie. Powodzenia za potencjalne rodzące :)
 
Jogobelka kciuki trzymam &&&

Maść majerankowa jest ok, sprawdziłam i polecam :-)

Ja też myślę nad tym prezentem dla dzieci nawzajem, starsza córcia sama mnie zapytała czy może kupić jakiś prezencik dla malucha. Chyba w drugą stronę też coś kupimy na powrót ze szpitala.

Ja już też nie mogę się doczekać narodzin dzidzi , jeszcze nie jestem do końca przygotowana, kilka drobiazgów zostało. Ale też strach mnie łapie , sny mam różne itd :szok:
 
Anney ja mam czasami zgage..

Cinamona o skurcze ? Ide czytac czy sie uspokoily czy rozwinęły.

Lidia wspolczuje nocki ;(

Little i Ty tez ? Oo to ciekaee jak sie to rozwinie ;)

Cina wlasnie takie skurcze sa beznadziejne.. u mnie byly co 5 minut wiec juz mialam w glowie ze to to.. a tu doopa. Masakra bo wymecza tylko a nic do przodu nir idzie.
Tez nie mialam ich w pierwszej ciazy..

Martuszka masc majerankowa lub rumiankowa na katarek tak zwroc uwage by byla wyciskana a nie w pudeleczku bo wkladajac palec mnaza sie tam bakterie ;) ew. Nakladac na np patyczek do ucha albo sa takie szpatulki do nakladania kremu ; )

Nie przemywalam buzi na plesniawki profilakrycznie emil nir mial plesniawek. Viki mial ale dostalam nastyne czy jak to sie zwie od lekarza i minelo szybko.

Anney ja Cie zawsze wyslucham ;) zreszta ja tez jecze non stop ostatnio ;/

Haha mi wszystkie kosci strzykaja .. biodra ..plecy..nawet w barkach! A czuje to dosc bolesnie..niby tylko kosci..

Cina wspolczuje tych skurczy ;/

To mnie skurcze do minuty mecza i co 5 minut nawet od poczatku skurczu.. tzn dzisiaj nie na szczedcie.

U nas po ostanich przytulankach (po dlugiej przerwie) mialam skurcze i taki nacisk na dol ze naprawde myslalam ze sie rozkreci.. ale nie ;)

Werci coz za sen haha ;D

Marand pamietam ;) i gratuluje serdecznie ! Buziak dla synka ;)

Ja dzis spalam w miare. Skurcze nie budzily tylko siku i Emil co chwile..

Ja czekam na paczke z polski..i rolety do salonu ale pewnie dopiero dzis wysla rolety albo jutro.
 
Dzięki dziewczyny :-* czyli warto się jeszcze przed porodem zaopatrzyć w maść majerankową :-)

Marand pewnie że pamiętamy :-) gratuluję maluszka :-D w którym szpitalu rodziłaś?
 
Aha i ta koleżanka co wczoraj urodziła, dzień wcześniej żadnych oznak zbliżającego się porodu, przed pójściem spać piła olej rycynowy, slyszalyscie o tym? A o 23.40 odeszły jej wody ;)
 
Dzień dobry.

U mnie też noc nie bogata, al eto przez to przeziębienie.

Jocha nie mogł spac 2 razy do nas przychodzil i musialam go odprowadzać. Siadłam koło jego łóżka, a on do mnie, "mama wskakuj" i tak spaliśmy sobie razem...

Sierpien sie zbliża, to się wszystko rozkręca... I bardzo dobrze.

Ja poczekam na swoja kolej, az tak mi sie nie spieszy :)
 
reklama
Widzę, że nie tylko ja mam ostatnio ciężkie nieprzespane noce.
Mimo że nie mam jakoś strasznie dużo siły, to się wzięłam za sprzątanie, na razie łazienka już schnie :) Teraz gotowanie obiadu, a po obiadku resztę, a na przyszły tydzień zostawiam cały pokój małej do posprzątania, umycie okien żeby już było wszystko gotowe :)
 
Do góry