reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Amor, obserwuj jak szybko ta wkładka robi sie cała mokra. Jeśli idziesz do miasta kup sobie w aptece testy na wody, chyba że u Was nie ma.

Wody powinny mieć zapach słodkawy albo bezwonny.

Nigdy nie rodziłam, ale położna mi opowiadała. Dziewczyny nie wiem czy się orientujecie, ale tylko 15 % kobiet "popuszcza" wody przed porodem. Także to nie norma, a raczej można napisać że rzadkość.
 
reklama
Amor ja tez od dluzszego czasu mam zoltawy sluz.

A teraz wkladka tylko wilgotna czy jakis sluz czy cos widac?

Jak mi sie wody saczyly to caly czas mialam uczucie wilgoci. Pozniej zalozylam gruba podpaske i ona tez byla mokra....

Ale spokojnie nawet jak ci sie wody sacza to mozesz w spokoju czekac w domu az skurcze regularne ci sie zaczna.

Ale moze to tylko czop. Mi sam czop nie odchodzil wiec nie wiem jak to jest.
 
Mi za drugim razem odchodzil, w postaci takiego gestszego niz normalnie sluzu, wcale nie mocno zbity. Sluz jak wycieralam to po pewnym czasie koniec, a to lecialo i lecialo.
Jak to wody, to moze lepiej jakos sprawdzic? Jak nie z apteki to lekarz powinien miec jakies testy, nie?
 
Ostatnia edycja:
Cinamona, to był masaż, żeby rozruszać akcje. A Krwawiłaś włeśnie przez to macanko. Tu to właśnie robią w 40 i 41 tyg jak sie samo nie ruszy.

NO to kciuki Cinamona.!!!!

Amor ja raczej obstawiam śluz, też mi tak czasem "chlupnie"
 
Cinamona, 4cm??? To sporo kochana!!!
Ja 'masaz' wspominam bardzo nieprzyjemnie, ale to zalezy od zakonczen nerwowych, normalnie wylam z bolu. Za to szybciej poszlo.

Ja bym poleciala do fryzjera dzisiaj, jesli to tylko grzywka, 5 min i po sprawie... Przeciez cie nie wyprosi jak przyjedziesz, nie? Mam nadzieje...
 
Mam nadzieje ze to śluz... Kurde ten żółty kolor mnie zastanawia i sie na forach naczytałam ze jak wody sie sączą to bardzo złe i teraz sie boje... Przy pierwszym porodzie wody mi dopiero odeszły jak miałam już bóle parte.
 
Amor nie panikuj. Mi sie wody saczyly chyba z 18 godz zanim do szpitala pojechalam. Bo tez nie wiedzialm ze to wody. Dali mi antybiotyk i tyle.

Jak sie denerwujesz to moze podjedz gdzies do szpitala.

A jakies inne objawy masz?
 
Aaaa no i wzielam szybki prysznic. Skurcze dalej sa ale czestsze. Zaczne chyba liczyc co ile. Jednak dalej trwaja jakies 30 sek.

Zaczynam sie troche stresowac zeby za szybko to nie postwpowalo i w dobrym momencie jechac do szpitala. Zeby zdazyli podac epidural bo boje sie cholernie porodu bez
 
reklama
Do góry