reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hej laseczki;)
No ja mam nadzieję, że w końcu te co chcą zaczną rodzić. Ja dopiero niedawno wstałam, ostatnio jakoś udaje mi się dłużej pospac, ale w nocy wstaje co godzinę, a od wczoraj mam taki apetyt, zże konia z kłopotami bym zjadła i chyba pora na zakupy przez to jechać. A tak nawiązując, to mam pytanie czuję małego jakby w kości lonoeej w piczce i czuję jakby maly probowal wyjsc i nagle skurcz i wczoraj 2 razy mnie tak bolalo, jakby miała się rozerwać. Miała tak któraś? A może mam za wąskie biodra i nie może wyjść już tak wariuje i m, że to szok. Pierwsze dziecko i robi swoje.
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj sie przestraszyłam. Wstałam, powiedziałam chwilkę i jak wstawałam z krzesła coś delikatnie mi pociekło. Poszłam do łazienki a tam żółtawy śluz i wkładka mokra. Nie wiem teraz czy to wody mi sie sączą czy co... Jak było u Was?
 
Maranda, gratulacje :))

Dziewczyny współczuje nieprzespanych nocy. Moje ostatnio są tak dobre,że jestem w szoku, budzę się ale tylko na siku albo jak mnie coś boli, przewracam sie na drugi bok i śpię dalej. Dziś wstałam o 11.
Pewnie tym postem zapeszę i dzisiejsza nocka to będzie tragedia hehe

Współczuje skurczy, bo boli a nie oznacza,że coś się ruszy.

Olejek rycynowy hymmmmm to silny środek przeczyszczający który ma za zadanie pobudzenie pracy jelit a te z kolei pobudzenie macicy.. Różne są opinie co do skuteczności. Wypicie jednak może spowodować silne skurcze ale i biegunkę i wymioty, a to średni sposób na rozpoczęcie porodu.
 
Amor jak caly czas bedziesz miala uczucie wilgoci i kazda wkladka bedzie mokra to moga byc wody.
A wachalas czy to nie mocz?

No to zdaje realcje.

Na ktg mlody sie ladnie ruszal ale skurczy nie wykazalo lub tez sladowe.
Ale powiedzialam ze miam skurcze cala noc i dalej mam wiec moj gin mnie zbadal.
Okazalo sie ze szyjka jeszcze nie zgladzona, ok 3cm ale jak on to powiedzial "bardzo dobra" elastyczna i moze sie zgladzic bardzo szybko. Rozwacie na ok 4 cm. Powiedzial ze wg niego moze sie cos zaczac w ciagu tego dnia lub nocy. No i ze poruszal mi tam membrany? (Masaz czy co???) to moze szybciej ruszy. On by sie nastawial ze to juz bardzo niedlugo.
Jak wrocilam do domu to na wkladce lekko krwawy sluz pewnie od tego jego grzebania. Nie wiem czy to czop czy tylko sluz....

Narazie skurcze takie jak byly, nie za czeste ale troszke bola.

Tescie juz zawiadomieni. Biora pociag o 17.30 tak wiec dojada ok 21.30. Pozniej taxi i do nas do domu.
Tak wiec nawet jesli to mloda szybko bedzie miala opieke[emoji3]

No i chcialam przelozyc na dzisiaj fryzjera ale babeczka nie ma miejsca. Ech... Jak bedzie sie Hugo pchal dzisiaj na swiat to bedzie mial matke z grzywka po oczy.
 
Cinamona , świetne wiadomości :) Jakbyś urodziła dziś, to by była fajna szybka akcja . Takiej Tobie zyczę! :)))
 
Kurczę to raczej nie mocz. Pachnie tak śluzowata raczej. Martwię sie bo od dawna już miałam taki śluz żółtawy i zawsze myślałam ze popuszczam mocz a teraz to już nie wiem. Znow wkładka lekko mokra.
 
reklama
Do góry