reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Moj mnie tez golił i nic nie wspominał [emoji15] ale ostatnio wali mu na dekiel i sie nue doprosilam to sama sie musiałam obsłużyć i sie przeraziłam .. :/
 
Anciikowa cieszę się Twoim szczęściem![emoji16]
Akuku dzięki za wieści od Borysiątka[emoji4] Zaraz zajrzę na nowy wątek.
Aneczka ojej to już lada chwila! Ciekawe jakie to emocje![emoji16]
Usiulka nieźle się uśmiałam!![emoji23]Double cheeseburger!![emoji7] Podobno to normalne. Ja też mam spuchniętą już od dawna.
 
Hej dziewczyny,a mnie dzisiaj jakiś dołek złapał, jestem Non stop samą, bo wszyscy w pracy albo gdzie wyjechali, nie ma nawet do kogo się odezwać, m też nie może w pracy przecież ciągle rozmawiać. Chciałabym już małego, miałabym się kim zająć, a jednocześnie nie mamy na to wpływu. Od wczoraj jakiś mniej ruchliwych jest albo wygodniejsze ruchy, że czuć je jak rękę podłoże na brzuchu. Skurcze minęły, tylko krocze mnie boli przy kości jak chodzę, jakby miało mi się rozerwać. Wchodzę tutaj, czytam Was, ale jakoś nie mogę się wziąć za odpisywanie, bo zaraz mi się odechciewa. Najlepiej bym się teraz położyła i zaczęła ryczec.

Akuku- wszystkiego najlepszego dla Alexa
Little- to może zbliża się poród wielkimi krokami;)
Panikara- ja tak samo mimo, że lusterko w ręku, to trudno mi.
Anney- uważasz, że masaż pomaga? Ostatnio znalazłam w Internecie jak przyspieszyć przyjście dziecka coś takiego i odrazu ooo to coś dla anney i akuku
Borysiatko to super, że niedługo wyjdziecie. Piękna ta twoja lili;)
Usiula- a jak palce? Bo mi się zrobiły serdelki haha
 
Lidia ja tak samo palce u rak i Wogole dłonie całe jakieś duże sie zrobiły :/ w buty od dawana nie wchodzę :/ szybciej będzie wymienić co nie spuchło ;)
 
reklama
Hahahaah foka, idealne okreslenie :D
Usiulka a propos sapania... moj gadal przed chwila ze mna przez tel i do mnie a co ty tak sapiesz, a ja no bo sikam hahahaha :D co sie czlowiek nameczy z codziennymi, niewymagajcymi wysilku czynnosciami to masakra. .. :D
 
Do góry