reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Tutaj tez nie robia standardowo usg bioderek...

Ja mam juz od dawna zoltawy sluz. Kiedys mowilam o tym gin sprawdzil i mowil ze ok. Nic nie swedzi wiec musi byc ok. Jak mialam infekcje to sluz nie byl zolty a swedzialo jak cholera i wiedzialam od razu ze cos nie tak.
 
Little! A tak trzymałam kciuki [emoji3][emoji3] najwyżej wszystkie 3razem z love będziemy rodzic hurtowo [emoji7][emoji7]

Idź wciągnąć jad męża, trochę przyjemności chociaZ (btw. Nie boli cię wszystko w środku? Od targania tej szyjki?) i baw sie dobrze.
Ja czekam na przesyłkę od naszej kochanej akuku! I tez dziś będę sprzątać [emoji16]

Boli boli i troche plamie. Opracujemy metodę jakąś :D
U mnie tam chyba jesien średniowiecza po tych wczorajszych przygodach.
Moj m za to nerwowy dzis cały - ciagle mysli ze juz rodze.
 
Akuku, niebywałe! Naprawdę trudne do uwierzenia! Wiem, że polscy lekarze to jedni z najlepszych lekarzy na świecie, ale nie sądziłam że w uk taka ciemnota i olewka!
 
Miałam was pytać, puszczacie maluchom muzykę jakąś konkretną ? Pamiętam, ze jak chodziłam w ciąży z Martą to miałam zajawkę na jedną piosenkę non stop jej słuchałam i naprawdę jak się urodziła i nie umiałam jej uspokoić to wystarczyło puścić tą piosenkę i było ok :) teraz jakoś nie wiem co wybrać, słucham różności a nic konkretnego. Ale Szymek chyba lubi muzykę a już najbardziej jak mama śpiewa bo bardzo ożywiony wtedy jest :) gorzej jak to oznacza że mam skończyć bo już nie da się słuchać :D
 
Boli boli i troche plamie. Opracujemy metodę jakąś :D
U mnie tam chyba jesien średniowiecza po tych wczorajszych przygodach.
Moj m za to nerwowy dzis cały - ciagle mysli ze juz rodze.

Hahahah.
Niech zacznie od masażu KROCZA olejkiem z wiesiołka ;) znieczuli cię w moment ;) bo przyjemne z pożytecznym i happy ending hahahahaha
 
reklama
Ooooooh! Kochana.
Mu do loli gadamy, bawimy sie w dotykanie jej nóżki, muzykę włączamy, jest bardzo i aktywna i widać E to lubi, bo odpowiada dotykiem/kopniakiem.
 
Do góry