reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

dzwonilam do wzpitaa, bo zesluzowalam z krwia.
standardowo: c
zekac.

uk

lidia, we
z sobie magnez i tez zadzwon do swojego lekarz/poloznej. kiedy mialas wizyte ostatnio?
 
reklama
Nie dzwoniłam, wzięłam teraz no spe 2 tabletki tak jak lekarz mi wcześniej kazał co byłam ze skurczami. Ostatnio co byłam u gin powiedziała, że mogę już rodzić, ale też bym wolała poczekać do wtorku. Jak zasne, to może jakos się unormuje. Teraz są nieregularne i w długości i w odstępach czasu, więc trochę kamień z serca spadł. Pocieszam się, za mały już jest duży, sterydy dostałam w 31-32 tyg jakoś tak, więc jak coś wszystko będzie dobrze i nie ma opcji. Jak nasze dzieciaczki dały, to on też w razie w da!;)
lidia, nie denerwuj sie.
lekarka twoja ma racje.
spokojnie.
bierz nospe, magnez i melduj.

moj m juz jest. ja pije herbatke. a wu idzcie spac.
bede pisac dopoki bede w domu.
jetsescie kochane!

amor. ja te
z w uk, 3 dviecko w uk.
 
Mogę dziś pomarudzic? Bo mnie nerwy trochę ogarniaja..

Byłam wczoraj u dentysty, zrobił mi jeden ząb - choć czułam się jak podczas wyrywania, dobrze że miałam znieczulenie.. Generalnie jak znieczulenie zeszło czułam się fatalnie, ząb bolał mega, paracetamol nie pomógł, udało się zasnąć. Dziś miał mi robić drugi ząb - dziura na pół zęba, od 3 tyg chodzę tak bo najpierw w tym pierwszym taka była, teraz w drugim. Nieważne.. Dziś znów znieczulenie, niestety zrobiło mi się słabo, prawie zemdlalam, dentysta zęba nie skończył. Kazał się umówić znów. Najbliższy termin - 4 sierpnia (termin porodu na 10 sierpnia). No to tłumacze że to za późno, że mało jest do skończenia,że już mogę wtedy rodzic itp.. Nic, nie ma innego terminu. No zesz.. Mówię w takim razie że chce dziś skończyć i zaczekam.
Po 5 min przychodzi pielęgniarka że dziś lekarz nie skończy i mam się umówić na inny termin. Skapitulowalam.. Mówię ze ok w takim razie. To kiedy? 4 sierpnia po południu.. No i się okazało że jednak za tydzień da rade.. No zesz..
Nie dość że w ciąży, z mega dziura - to pani sobie tak pochodzi 2 mies, bo jak pani nie chce w sierpniu to może we wrześniu.. Jem prawie papki bo jak gryze to boli.. Ehh.. Brak słów.
Pacjent jest od płacenia nie od gadania - klinika prywatna i oczywiście majątek za plombe. Chyba taniej by mi wyszło wrócić do pl i zrobić to u swojego lekarza :-\

To się wygadalam..
 
reklama
Anney może to resztka czopu?

nie typowy syjkiowy sluz z nitkami krwi. pewnie mi peka zrost, albo cus. drugim synkiem mialam dokladnie to samo. na pewno nie lozysko, nie ma skrzepu, nic. czop jeszcze nie odszel caly. tylko te kilka kawalkow w ciagu osttanich tygodni.
mala ma dobre tetno (dobrze,ze mam dopplera) miarowe.
 
Do góry