reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Dziewczyny, ze względu na to, że wszyscy chcą wiedzieć co u trojaków, a my nie mamy energii pisać emaili i smsów, na forum ostatnio też rzadko pisuje, postanowiliśmy z M zacząć pisać bloga ( mam nadzieje, że uda nam się umieszczać w miarę aktualne info). Zapraszam serdecznie https://www.facebook.com/pages/Trzy-szczęścia/947673791969607
 
Nie dzwoniłam, wzięłam teraz no spe 2 tabletki tak jak lekarz mi wcześniej kazał co byłam ze skurczami. Ostatnio co byłam u gin powiedziała, że mogę już rodzić, ale też bym wolała poczekać do wtorku. Jak zasne, to może jakos się unormuje. Teraz są nieregularne i w długości i w odstępach czasu, więc trochę kamień z serca spadł. Pocieszam się, za mały już jest duży, sterydy dostałam w 31-32 tyg jakoś tak, więc jak coś wszystko będzie dobrze i nie ma opcji. Jak nasze dzieciaczki dały, to on też w razie w da!;)
 
reklama
Magdus podrzucisz link? Ja musiałam go przeoczyć i tak czekam i czekam na zdjęcia a tu już wszyscy widzieli a ja nie ech
 
Do góry