reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney - mam nadzieje że tak, wizytę mam 14 lipca. Ale kurde, trzeba się nadenerwowac żeby dostać jaki normalny termin.. Jakbym mogła czekać to przecież bym czekała. Ehh..
 
reklama
Lucere współczuję... Ja dziś byłam na wizycie u gineksa i miałam w planach umówić się też do dentysty bo wydaje mi się, że wypadła mi plomba i mam wrażliwy ten ząb. Ale dupa bo mi było słabo i marzyłam żeby już w domu być, a podróż z trzema przesiadkami komunikacją miejską...

Anney a Twoje skurcze ile trwają?

Akuku ale się uśmiałam!![emoji23]
 
Anney napisala

Pojechałam na oddział, pękło delikatnie miejsce gdzie mam komórki
Ktg wykazało skurcze 90-100
Ale rzadkie, bo 12-13min
I słabną.
Rozwarcie 2cm
Wiec racZej nic z tego nie bedzie dziś

Zaraz wracaja do domku ;) oby mogla sie wyspac by nabrac sile na jutro.
 
To skurcze juz porządne ;) ale fajnie, że pozwolili Wam wrócić do domu, w Polsce od razu zostawiają, bo każda pacjentka na patologii to kasa ;) a pobyt w szpitalu to nic przyjemnego ;)

Anney - to nie pozostaje już nic innego jak mocno trzymać kciuki, żeby się szybko rozwinęło i nie bolało :*

Lidia - mam nadzieje, ze jednak zasnelas :)
 
Heja!!!
Od niedzieli probuje was nadrobic, dobrze, ze dzis wszystkie sie pospaly to mam szanse byc na biezaco, hahaha :-)

Trzymam kciuki za rozpoczynajace i wstrzymywane porody!!! Oby poszlo po waszej mysli. Ja to bym najbardziej chciala w terminie, ani przed ani po.

Witam nowa mame :-)

Pupui, Little.me, jak tam na wolnosci? Wiecej czy mniej pracy?
Ja do konca przyszlego tygodnia oficjalnie, ale juz wczoraj mialam luzniejszy home office, bo zostalo mi dokonczenie kilku rzeczy tylko.
A w przyszlym tyg musze zajrzec do biura tylko na kilka spotkan, wiec tez nie kazdego dnia. W kazdym badz razie biurko juz ogarnelam i teraz dziewczyny chyba zrobia losowanie, bo zwolnie najlepsze miejsce w pokoju, hahaha.

W miedzyczasie wiekszosc wyprawki juz ogarnelam, torby (2) czesciowo spakowane.

Pupui, pieknie to wszystko urzadziliscie. Zaloze sie, ze to ty te gitary tak zawiesilas :-) bardzo energetyzujace miejsce
 
To się dzieje :-D
Zaczęłam już wczoraj czytać i najpierw sikalam ze śmiechu a później całą noc śniła mi się porodowka i wy wszystkie czekające w kolejce i ja na końcu :-D

Borysiątko &&&

Anney jak sytuacja? Obstawiłam ciebie jako następna więc może trafiłam :-)

Lidia mam nadzieję że noc minęła spokojnie

Pupui cudowny macie kącik taki z charakterem :-)

Witam nową mamę :-)

Lucere współczuję przeprawy z dentystą :-(

A mój mały od dwóch dni jest dziwnie ułożony bo mam dziurę przy pepku i dziwnie się z tym czuję. Mam gule pod żebrami i tam wystawia nóżkę/rączkę a czkawke czuję w dole jak dotychczas więc nawet moja wyobraźnia tego nie ogarnia...
 
Pytalam Martuszka ostatnio o te czkawki, bo sie martwilam, ze jak wysoko czuje to ze glowa sie przekreca do gory. I mi lekarz powiedzial, ze czkawka przeciez nie buzia wysilek tylko z przepony, wiec to gdzie czuje nie znaczy ze tam glowa jest... I teraz nie bardzo to ogarniam tez, bo czuje ja w wielu miejscach a on zawsze glowa w dol jest (oby tak dalej :-) )

Btw - te materialy bardzo fajne, co na poduszki dalas. Zrobilam 2 poszewki na kocyk, ladnie sie po praniu zachowuja, no i kolory super :-)
 
reklama
To się cieszę a poszewki na pewno piękne :-)
A co do czkawek to czuje je w dole ale nie tak nisko, wczoraj brzuchol podskakiwał z lewej strony i wydaje mi się że leży bokiem ale niestety brakuje takiego okienka, które można otworzyć i podejrzeć co się tam dzieje :-D
 
Do góry