reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

W poniedziałek byłam i idę znowu do tej we wtorek, bo boi się, że do 20 do powrotu mojej gin nie dam rady. I jakbym urodzila do wtorku tego to Man im powiedzieć, że gbs jest w labolatorium.
Wzięłam no spe, witaminy.swoje i magnez i czekam aż zacznie.działać
 
reklama
KurcE chwile mnie nie ma a tu juz 6 stron !

Anney co ile masz skurcze ? Jaka skala bolu ? Od 1-10?

Borysiatko dobrze ze kroplowka pomogla . Trzymam kciuki mocno za was!

Anney jak ja mojemu m przy Alexie powiedzialam ze wody odeszly i ze jedziemy do szpitala..to on biegal po domu i wolal wody chcesz ? Wody ? I przyniosl pilota do telewizora ha ha ha !

Witaj Amor. Narazie dwie mamy urodziły ;) a trzecia ma skurcze.. czwartej wstrzymali porod ;)

Lidia tak boli ? Mozr na ip pokedz ?

Anney aaa ! Dzieje sie !

Ja chyba dzis tez nie zasne haha.
 
Lidia to kciuki zeby jednak sie uspokoilo.

Lilija to nie jest regula ze jak brzuch twardnieje to odrazu szyjka sie skraca. Macica trenuje przed porodem. U mnie tez sa skurcze ale narazie nie licze co ile.

Amor wagi malucha na tym etapie ciazy bym nie porownywala bo kazde dziecko juz od ok 14tc rosnie juz we wlasnym tempie. No i zawsze trzeba pamietac ze to jest tylko orientacyjna waga. W 32tc moj maly mial 1813 g +/- 265g a w 34tc 2150g +/- 314g a z wczoraj czyli 36tc 3kg +/- 447 g
 
Anney jak ja mojemu m przy Alexie powiedzialam ze wody odeszly i ze jedziemy do szpitala..to on biegal po domu i wolal wody chcesz ? Wody ? I przyniosl pilota do telewizora ha ha ha !

.


hahahhhah popuscilam hahhahhh

akuku, dalej na 5. i wcale i sie to nie podoba. no chba,ze tym razem nie bedzie mocno bolalo hahha (marzenie scietej glowy)
 
reklama
Anney, jak bedziesz bardzo sie martwic zadzwon do szpitala i powiedz, że mała się slabiej, że jest duzo mniej aktywna. I jak powiedza zeby przyjechac na sprawdzenie poprostu juz nie daj sie odeslac do domu.

To zazwyczaj dziala.
 
Do góry