reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Suwina herbata z liści malin usprawnia działanie macicy. Pijąc ją można wpłynąć na to by poród trwał krócej. Może pomóc jeśli jest stosowana kilka tygodni.
 
moj wie,ze mam skurcze.
nie wie tylko jakiej mocy i
ze czas sie skraca.
on na prawde sie bard
zo stresuje i zapowiedzialam mu,ze nie powiem mu do momentu, az bedzie konkretnie.
jak mialam sprawe w sad
zie i m zeznawal jako swadek, prawie dwa razy wjechal komus w dupe, z w koncu wadl w taksowke, bo caly sie trzesie, jak ze mna cos sie dzieje.
on mi u
fa(a ja jemu) i wie,ze ja bez neigo rodzic nie bede, chocby nie wiem co, ja go cholernie potrzebuje i wie,ze jest zawsze pierwsza osoba, ktora sie o wszystkim dowiaduje.
d
zis tez wiedzial pierwszy o surczach. wiec nie ma powodu do nerwow, a tym samy prawdopoobnie jego OC ocaleje haaha

dalej co 12min.
 
I dobrze anney, po co ma się denerwować, tymbardziej jeśli tak nerwowo reaguje :D wróci do domu to się dowie hi hi, i bez tego mocno przeżywa :D
 
Anney u Borysiatka skraca się? Napisałaś że dostała kroplówki zatrzymujące poród, trzecia zadziałała i szyjka się skraca? Zglupialam i nie wiem już w którą to stronę u Borysiatka idzie?
 
reklama
tak. szyjka sie skraca, miala twardnienia i dopiero 3 kroplowka rozluznila jej brzuszek, wiec zatrzymali porod, poki co.
 
Do góry