reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

zuzzi, nie mowie u teraz, bo bezie mi tylko panike sial.
jak beda co 10min to do niego
zazwonie.
to jego pierws
ze dziecko, jeszcze mi sie rozbije po drodze.
takim tempem,to spokojnie
zdazy wrocic.
mowilam mu,
ze mam skurcze co 15min i zazwonil ze stanem przedzawalowym, wiec go uspokoilam i niech idvie dalej gotowac.
ja wiem,
ze szyjka mi nie pusci powyzej 4cm, wiec spokojnie czekam na czestsze skurcze.

blerku, tak wygladaja. sa ju
z ciagnace w kregoslup, ale nie plamie, nic,wiec czekam az przyspiesza. po 8 latach, to prawie jak pierworodka ;-)
a tak serio, mi sie zawsze powoli rozkrecalo. 68h, 23.5h, oby teraz bylo szybciej.
choc ju mi coraz mniej do smiechu :eek:
za godzinke pojde jeszcze raz do wanny. ale bede cysciocha :-)
 
reklama
Hahaha nie mogę z Wami! :D śluz w trudach buahahahaha!

Podsumowując dwie już urodziły (Olka i Sann), a dzisiaj mamy cztery oczekujące tak? Anney, Love, Lidia i Borysiatko?
 
blerku, ja niestety w dwoch pierwszych porodach tez mialam kregoslupowe, jak sie szyjka rozchodzila.

zuzzi, szpital mam 40min od domu.
 
Ale tu wesoło xD Uwielbiam momenty kiedy śmieję się do kompa i córka pyta czemu się śmieję a ja nie umiem jej tego wytłumaczyć :)

Dziewczyny a na co jest ta Herbata z liści malin ? Bo to moja druga ciąża a pierwszy raz o tym słyszę :zawstydzona/y:
 
reklama
Do góry