reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney - ja przez Ciebie nie zasnę! lej wodę lej.... Niedługo będzie Sebastian... w ogóle wszystko będzie dobrze...!
 
Anney oj ciekawa jestem co to będzie :) byleby jak najkrócej i jak najmniej boleśnie! Dalej Ci doskwierają te krzyżowe Bidulo?
 
Suwina ale Ci zazdroszcze, ze masz termin na początku sierpnia;)

Ja sie trochę martwię bo z okresu termin mi na 26 go wychodzi a z usg na 18 go i tu biorą pod uwagę wlasnie ten termin z usg.
 
reklama
Anney bidulko wskakuj do wody, a może no spe weź? Ja miałam póki co, co 25 minut, więc się nie.przejmuję ostatni był co 15, więc teraz kontroluje tylko. ;)
Witamy, witamy Nowa mamusie;)
To teraz mi powiedzcie dzisiaj mam 36t2 dzień, czyli jestem w 36 tyg, czy jak, bo właśnie tego nie rozumiem, taka sierota z szopy jestem.
 
Do góry