reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
O dziękuję za informację może gdybym 4 lata temu o tym wiedziała mój poród byłby krótszy :D:D

Ja to bym jednak chciała trochę szybciej urodzić a przynajmniej w terminie, byle nie wrzesień ma być sierpień i już a który dokładnie dzień to już bez większego znaczenia :p

Dziewczyny budujecie napięcie, że co chwila odświeżam stronę i czytam na bieżąco co się dzieje :)
 
Hej dziewczyny ;) ja tez jestem sierpnioweczka... Miło Was poznać i aż żal ze tak późno tu dotrwałam. Z tego co widzę to wiele dziewczyn już urodziło...

Ja mam termin na 18 sierpnia.
Będzie chłopak ;)

Mam już w domu 3 letnia córeczkę.
 
Nadal gubię się i błąkam w ciemnościach...myślałam, że skracająca się szyjka jest objawem zbliżającego się porodu, nie wstrzymanego? Że szyjka jak się wydłuża to dobrze...chyba ciemna masa ze mnie ;)
 
Anney no i git [emoji4]
Witaj Amor! Nie tak znowu wiele. Urodziła Olka (bliźniaczki) i Sann. Reszta jeszcze długa droga albo ma symptomy [emoji4]
 
Witam amor opowiedz coś więcej o sobie.

Kurczę ja mam non stop twardy brzuch od 2 dni, nie dokucza mi to ale dziwi, bo wcześniej nie wiedzialam o co wam chodZi z tym twardnieniem.

Mały się wierci ale mam od dziś zakaz masowania brzuszka
 
Co chcecie wiedziec kochane? Mnie ciekawi kiedy macie terminy?
Ja rodzę w UK i chociaż to dopiero 34 tydzień to nie mogę już sie doczekać. Ciekawa jestem jak moja mała zareaguje na brata.
 
Nadal gubię się i błąkam w ciemnościach...myślałam, że skracająca się szyjka jest objawem zbliżającego się porodu, nie wstrzymanego? Że szyjka jak się wydłuża to dobrze...chyba ciemna masa ze mnie ;)
tak, tylko,ze borysiatko jest chyba w 35tyg o ile dobrze kojarze i ma jeszcze czas, dlatego chcieli powstrzymac porod.
jej szyjka sie skraca, ma 2cm rozwarcia, opuchlizna, dlatego wyladowala w szpitalu, by powstrzymac porod.
 
reklama
Ok, przyjęłam. Nie ogarniam, ale przyjęłam :D myślałam że po kroplówce powinna przestać się skracać no ale dobra, nie będę już truć ;)

Lepiej powiedz Anney jak tam Twoje skurcze? :)

Amor witaj :) ja mam termin na 23/25.08, w domu już mam cudownego 8latka :)
 
Do góry