reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

O matko, parę godzin się nie wchodzi, a tu takie newsy! Gratulacje Sann! Pierwsza Lenka na świecie :) Chyba jednak spakuję torbę dzisiaj:p

Lidia, podziwiam odwagę...

A my odebraliśmy dzisiaj wózek i jest śliczny :) W razie W, mamy czym dziecko przywieźć ze szpitala. A dzisiaj kładą podłogi, jutro drzwi, a od niedzieli w planach jest skręcanie mebli. Więc moja Lena jeszcze musi siedzieć w brzuchu:)
 
reklama
Sann kochana gratulacje!!!!! Buziaki od ciotki dla Lenki :-* czekamy na szczegóły i zdjęcie naszej licowej sierpnióweczki :-D

Ja obstawiłam Anney :-D

Lidia przykro mi :-( mam nadzieję że wszystko szybko się ułoży :-)

Tyle nadrukowałyście że nie wiem co komu odpisać...
Ja byłam dziś na wizycie (koszmarnej), później pochodzilam po sklepach i jestem wykończona:-(
 
Długo mnie nie było na tym forumie, poleciałam do Polski i tam byłam na miesiac, i nie było kiedy by zajrzec na forumie, a gdy zajrzałam ze nie da rady nadrobic, no cóz trudno ;)

Tydzen temu wrociłam do UK z Polski :( miesiac zleciał tak szybko .. a w piatek kolejne podróz do Paryża samochodem, pokibicowac Polkami w siatkowce :-) Mam nadzieje ze nie urodzę wtedy w Paryza :tak:

Pozatym wszystko u mnie w porzadku, czuję sie rewelacja, nie spuchneło mi nogi ani nic a nic ;) Tyle ze pobolewa mnie pod zebrami, podobno mam baardzo wysokie brzucha.

Sann moje gratulacje ! :D
 
Wstaję z mojej popołudniowej drzemki, która w ostatnim czasie przytrafia mi się dzień w dzień (całe szczęście, że moja córcia - 4 latka jest wyrozumiała i daje mi pospać, choć dzisiaj obudziło mnie uderzenie pilota od TV w głowę :p) a tu takie wieści!

sann- najszczersze gratulacje! Mam nadzieję, że wszystko w porządku:)


Nie ma co dzisiaj ścigam męża żeby rzeczy znosił na dół i zabieram się za kompletowanie wyprawki :)
 
Beata no wez ? Ja ? Daj mi jeszcze ze 3 tygodnie ..zobym na usg mala zobaczyla przed haha.

Ruda haha ;) mam nadzieje ze sie nie pognieqal ;)

Love racja ;) haha.. choc wlasnie torbe swoja spakowalam..szlafrok sie pierze hehe musze dokupic klapki ppd prsysznic, szczotecxke do zebow manulana bo nie chcr brac elektrucxnej, szampon maly do wlosow.
Kilka drobiazgow dla malej.

Dziewczyny ja dopiero 34 tydzien.. spokojnie!

Bunia ja jestem wczesniakiem a moje dzieci donoszone do 38 tc minimum.

Blerka to tak jak ja na szafe czrkasz hahaha.

Jest nakas tabelka juz urodzonych maliszkow ? I tych ktore zostaly w dwupaku.. jedno pod drugim by latwo bylo dojrzec ?

Ja obstawiam Anney .hehe
Alblo love ? Beata ?
 
reklama
Do góry