reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Byłam w tym rossmannie i przy okazji zakupiłam kosmetyki do szpitala, wkładki laktacyjne, podkłady itp. Robi się gorąco. Ja coprawda jest na koniec sierpnia, ale poza tym, że zaczęłam prać to nic nie zrobione. Mieliśmy zamówić tapetę, ale M jest codziennie tak zmęczony, że się nie udało. Może choć pokój dziś Julkowi posprzątam, czyt powynosze graty.

Lucere na razie wstawiłam body z tym odbarwhukiem i mam nadzieję, że się uratują.

Lidia z trójkątem współczuję sytuacji. Bardzo przykra sprawa, ale niektórzy tacy są. Trochę mi to przypomina mojego szwagra...

Lidia no pomyliłam Cię z Lidia powyżej. Mam nadzieje, ze szpital jest super tak jak Ci opowiadają :-)

Bunia nie damy się zostawić na koniec końców :-)
 
Dziewczyny
Pytanie do tych co mieszkaja w UK,

Jutro mam wizyte z połozoną, i chciałabym prosic o USG dodatkowo, ale raczej ładna prósba to nie przejdzie, trzeba jakis bajke wciskać, a tylko co ? :-):-):-):-) bo zaraz oszaleje bez USG prawie 4 msc :)
 
Lakara a jest już główka w dół?bo jeśli nie to możesz poprosic o usg może sie zgodzi..
Albo jesli będzie ci mierzyć brzuch taśma i będzie za mało albo za dużo cm to tez możesz prosić o dodatkowe usg.

Hmm.. Nie wiem co jeszcze..
 
Sieann gratulacje. dopiero Was nadrobiłam. suma sumarum na IP nie pojechanołam, bo zadzwoniła do mnie połozna, że sie do mnie wybiera. Zbadała tetno małej, moje cisnienie, zobaczyla ta opuchlizne i mam jutro przyjsc, pobiora GBS i czystosc pochwy.
 
reklama
Love.... Is it the day??? [emoji16][emoji16][emoji16]
Moze podjedz do szpitala.

Wyślij mi na priva swój numer telefonu, no w tamtym masz babola.

Mi teZ cały twardy
Co chwile. I to od dna.
 
Do góry