reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
LekarA, powiedz ze czujesz ze co wariuje w brzuchu z każdej strony i mas wraEnie ze sie przekręcił ;)
 
Lakara ja zgłosiłam sie na maternity ward do szpitala bo nie czułam ruchów za bardzo przez jeden dzien podłączyli mnie do ktg i chcieli mnie zatrzymać na noc ale nie chciałam wiec kazali sie zgłosić na drugi dzien z rana zeby monitorować małego ponownie i powiedzieli ze mam czekać na telefon zeby zrobic dodTkowo usg (choć miałam tydzien wcześniej planowe) po dwóch dniach dostałam tel ze następnego dnia mam sie zgłosić zrobili usg i dopiero poinformowali mnie ze nie czuje duzo ruchów przez to ze mam łożysko z przodu i to przez to mam sie nie martwić, szkoda tylko ze tyle miesięcy sie schizowalam a oni wiedzieli o tym po 1 usg jakie miałam !!!
Powodzenia :) myśle ze jak powiesz o ruchach to powinni ci zrobic dodatkowe usg
 
Wiadomosc I Od Sann!!


Mala ma zapalenie pluc, wiec dostaje antybiotyk, pomagają jej oddychać, ale jest stabilna, nie pogarsza sie a sann czuje sie ok.

Lenka wazy 2150 wiec idealnie niemalże jak wyliczyli na usg.

Trzymamy kciuki za lenke!!' Niech nam panieneczka do zdrowia wraca szybko!!! [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
Kciukasy za Lenke&&&&&&&
Anney ja jeszcze nie moge rodzic bo wlasnie dywany pierzemy i na komode jeszcze czekamy ;)
Dobrze ze zaszyta jestem bo wydaje mi sie ze maly by wypadł mi i bez skurczy :D tak nisko siedzi i uciska mi na szyjke i odbyt. I skurcze juz tez niczego sobie bywaja.
Reszte objawów ze to tuz tuz tez mam ale nic z tego Leos droga ewakuacyjna zamknieta do wtorku.
Na razie NO EXIT!!!
 
reklama
Do góry