reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Ja Cie :o wrocilam z zakupow, bo reszte rzeczy dokupywalam a tu takie wiesci :o :o Sann moje gratulacje!!!!!! Czekamy na szczegolowy opis :D
Wy tak obstawiacie a tu dupa, nastepna bedzie ta po ktorej najmniej sie spodziewamy zobaczycie :D
 
reklama
wesoło się czyta wasze pomysły, ale tak jak pisze Magdus - bedzie ta ktorej nikt nie podejrzewa :p

a zaraz sie zacznie czekanie na ostatnią :D
 
Ooo Lucere wlasnie! To wlasnie najgorsze - ja od razu mowie ze nie chce byc ostatnia! Wszystkir juz beda z dzidziolami a zostanie jedna taka biedna na placu boju :(
 
reklama
ale tu się dzieje... Sann, gratulacje!

lidia, aż trudno o tym pomyśleć, tak na miesiąc przed porodem, ale może faktycznie lepiej jak skupisz się teraz na maleństwie, jakoś to będzie.

Co do znieczulenia, to też się zastanawiam. Tak naprawdę, to też intuicyunie boję się wbijania czegoś w kręgosłup. To chyba nie jest w rzeczywistości tak bardzo ryzykowne, ale jednak człowiek się zastanawia. No i jeszcze położna nam mówiła, że jest ryzyko, że zzo wstrzyma postęp porodu, a tego bym przecież nie chciała. No cóż, zobaczymy. Może ten gaz wystarczy.
 
Do góry