reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Hej hej!
My od 9 siedzimy na mieszkaniu, trwa intensywne malowanie, bo jutro podłogi wchodzą. Mimo 9 miesiąca ciąży, nawet jestem przydatna:p teraz jadę farbę dokupić :)

U mnie bóle typu okresowe też się coraz częściej pojawiają, w nocy miałam, jeszcze lekkie przeczyszczenie doszło, ale wszystko się uspokoiło.

Ola, cudnie, że z dziewczynkami wszystko w porządku i że nie są ciężkie w obsłudze.

Nie zazdroszczę problemów z facetami, mojego to czasem odganiać muszę, bo ja się dość niedotykalska zrobiłam :) oby jak dzieci będą na wierzchu wszystko się unormowało.
 
Sann jedź jedź, będziesz spokojniejsza

Suwina ach jak ja marzę o basenie... ale w tym sezonie juz nie kupię, bo i tak cała woda wyleje sie jak klapnę :p

Panikara mój też w trakcie ciązy powiedział,że nie czuje,że bedzie ojcem, że chyba dopiero jak sie urodzi to do niego dotrze, ale od kiedy mały ma mało miejsca w brzuszku i sie wciąż wierci to bardziej to do niego dotarło. Wita sie z nim, dotyka brzuszek, mówi czasami do niego.

Love ech szkoda, taka pustka pewnie teraz w domu.......................................... buhahahahah żartuję - gratulację :p

Kasietta uważaj na siebie i koniecznie kask na łepetynę :p, no ale kierownik budowy powinien o tym wiedziec hehe ;)))
 
No ten basen to mały taki dla dzieciaków, więc ja nawet nie próbuję się tam ładować ale marzy mi się taki większy co i ja bym mogła w nim posiedzieć, więc jak się nie uda w tym roku to w kolejnym na pewno sobie taki zafunduję xD

A ja mam teraz trochę wolnego bo córcia poleciała do sąsiadów, więc jak ją znam będzie siedziała tam cały dzień :D:D
 
To tak jak ja!! Choruję na basen! I na ławkę na taras- taka bujaną ^^. No ale wszystko pomalutku, mieszkamy dopiero pół roku i mamy pilniejsze rzeczy do zrobienia :)
 
reklama
Akuku - zazdroszcze usg... ja juz pewnie na pewno miec nie bedę. Musze czekac az wyjdzie na swiat.
Dobra nic juz sie nie rozkrecam bo mi sie jakies gadulstwo wlaczylo a robota stygnie!!!

Sann - daj znac jak juz bedziesz cos wiedziec.

Jesi ktorejs goraco, u mnie slonce i 20 stopni wiec przyjemnie. Zapraszam.
 
Do góry