reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hello dziewczyny.
Dziś rano po odstawieniu chłopców do szkoły dostałam
Takiego parcia na jelita i psioche, (w nocy okrssowkowe ciśnienie) , miałam mdłości, wiec ze względu na to, trochę z głupia Franc [emoji12] (szpital jest 3min od
Chłopców szkoły) podjechałam na IP. Biała jak ściana [emoji15] bez dokumentów ciążowych.
Myślałam ze zemdleje wymiotując ;)
Zrobili mi usg (szok swoją droga ile usg-cóż za rozrzutność!) bo babka mowi, ze mdłości często przy rozszerzającej sie szyjce.
No i mam
Cholera szyjkę 3cm ale
Rozwarta na 1cm!
I teraz
Co?
 
reklama
Anney ja chodziłam z rozwarta na jakieś 2/3 cm przez tydzień czasu z regularnymi skurczami haha :D ale pewnie ci się zacznie skracać..i zarazem pewnie rozwierac to może juz nie długo cie coś weźmie :)
 
Pewnie mnie weźmie za miesiąc z moim tempem tidzenis hahaha.
Położna te mówiła, ze to o niczym nie świadczy
 
Anney to chyba już tuż tuż:-)

U mnie dziś mała szaleje w brzuchu, ostatnio spokojna była aż się martwiłam, ale chyba poczuła , że mama się w końcu wzięła za pranie dla niej hehe ależ te ciuszki są malutkie!!! ja już nie pamiętam, że moja 4-latka taka była. Coraz częściej ostatnio czytam o innej płci dziecka po urodzeniu, niż wskazywało usg - u mnie prawie wszystko mocno dziewczęce, jakby urodził się chłopiec to byłby w różu jak nic :szok:
 
reklama
Do góry