reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Jeju ale z w]Was producentki postów. Tylko przez chwile nie sprawdzałam a tu tyle pisulek!!!!!!

Ja w przyszlym tyg mam wyzyte z położna. bede 34 tydzien zapytam o gbs. Jesli powie, że mi nie zrobi to poczekam tydzien i pojde do mojego GP i powiem, że chce mieć robione, bo miałam to cholerstwo wczesniej i chce wiedziec.

A tym czasem czując się wolna i "lekka" jak skrzydlaty słoń zbieram dupsko i ide spać.
Bawcie się dobrze i uważajcie na siebie inkubatorki moje!!!!
 
reklama
Jezu ją z Nadią codziennie o 23 jadlam platki. Noc bez płatków noc stracona :-)
Co do lewatywy to chyba kupie sobie w aptece i zrobię w domu przed wyjazdem do szpitala będę się czuła pewniej.
Ja po porodzie pierwsze co zrobię to pójdę spać na brzuchu :-)
Co do strachu przed dzieckiem. Pamiętam jak się obudzilam i przyszła położna i mówi zaraz pani dziecko przywieziemy.. Jak ja się przerazilam co ja z tym dzieckiem mam robić:-) teraz to mi się śmiać z tego chce.. No i przywieźli ją i tak słodko spala od razu mi się serce rozpadło na 1000 kawałków. A gdy wrocilismy do domu nikomu nie chciałam jej dać na ręce. Tak mi było ciężko. Nawet mężowi - no ale w końcu dalam :-) też śmieszne prawda? Przecież to też jego dziecko.. Ale instynkt był tak silny że wszystkich traktowalam jak wrogów którzy mi chcą porwać moja małą kruszynke. Teraz to już chociaż wiem na co się szykować :-)))
Lidia pewnie w dniu terminu mnie wyśle na patologię bo u nas taka praktykę mamy..
Anney ja już miałam gbs i ujemny:-)
 
Też czytałam, że w 37 tyg, ale że względy na tą moją szyjke musieliśmy tydzień wcześniej;) może nie tyle co denerwuje się wynikiem co samym badaniem. ;) zobaczymy też co z moją szyjka.
 
Dziewczyny wiem, że juz było ale jakiej firmy i ile sztuk podkładów powinnam kupic?
I jakiej firmy wkładki laktacyjne?
 
Ostatnia edycja:
W skrocie dużym to a propo lewatywy to też miałam na życzenie pomimo biegunki przed. Tak zeby dodatkowo nie stresować sie jeszcze tym aspektem porodu.
Gbs nie mialam ale we wtorek wizyta to zapytam.
Pupui yupi!! Nareszcie wolność! ! !
 
Ruda ja lewatywy nie robilam i zadnej niespodzianki nie bylo ;)

Anney ja sie wysypialan po porodzie Alexa i Emilka.. ale po Victorku niestety.. to byl egzemplarz budzacy sie co kilka minut! Przez co opadlam w depresje i mega przemeczenie.. takze ja mam nadzieje ze Ala bedzie spala w miarę ;)

Co do pomocy to do mnie przylatuje mama 04.08
Ale szczerze to tylko po to by zostac z dziecmi jak bede rodzic.. jak urodzilam Emilka to jakos nie cxulam jej pomovy w sprzataniu czy gotowaniu.. zrobila jak poprosilam a zr ja sie prosic nie lubie to wiecie.. takze dla mnie nie bylo leżenia po porodzie.

Kasietta ci za sen haha ;)

Beata 3 tygodnie ? O jacie !



Moj emil byl idealny do snu bo w dzien spal i spi nadal ;) i w nocy spal ciurkiem 10 -12 godzin ;) no ale teraz juz tak nie ma. Budzi sie zeby sie przytulic napic albo smoczka. ;)

Anney ja prosilam o posiew i odmowila mi... powiedziala zr nie robia ot tak.. hm

Pupui jak mialas wczesniej to Ci zrobia.. ja nir mialam i dla tego nir chce mi zribic ;/
Ciesze sie ze ostatnii dzien pracy i troszke odpoczniesz teraz. Nalezy Ci sie !

Beata ja tez jak sie Alex urodzil to najchetniej wszystko sama bym przy nim robila haha. A potem sie dxiwimy ze faceci nie pomagaja przy dzirviach jak juz dorosna troche hehe. Tak wiec ciesze sie ze udalo mi sie podzielic obowiazki juz przy alexie ;)

Borysiatko ja kupie jedna paczke podkladow..chyba 5 w srodku tak na wszelki wypadek do domu i jakby mi wody odeszly to do auta ;)
W szpitalu dadza wiec nie biore.
A wkladki podobno fajne cieniutkie a chlonne sa z jonson and jonson. Ja uzywalam tommee tippe i teraz tez bede bo mam ich jeszcze duzy zapas haha.

Probuje sie do ikei dodzwonic od rana ah...

M po nocce wrocil po 8 ..masakra. teraz spi.. ja musze z dziecmi donu wybyc bo go obudza moje 3 krzykacze ;)

Dzis wieczorem prasownie i pakuje torby.. no musze w koncu bo juz po nocach koszmary mam hehe.
 
Anney - ja przez te dwa lata byłam "na czuwaniu" dlatego taka nirwyspana ;) ale może teraz będzie inaczej :)

Borysiatko - ja kupiłam wielorazowe Aventu, do tego mam tammy teepee i chico, w pierwszej ciąży używałam z rosmanna i Johnsona, ale byly tanie i grube. Co do podkładów kupiłam bella happy dla dzieci cala paczkę za 15 zł 10 szt. Ile zużyte tyle zuzyje, a reszta będzie dla dzidzi na przewijak albo do lekarza, tylko po otwarciu okazało się, że są w jakieś kolorowe rybki, ale nikt mi pod kołdrę zaglądać nie będzie ;)
 
Ruda, pierwsze słyszę, że nie można pić zwykłej herbaty. Kawę też codziennie pije, jedna normalna a jak mam ochotę na więcej to Inka wchodzi w ruch.
 
reklama
Zuzagk nie to, że nie można, ale tak jak kawę najlepiej max 1, a u mojego męża się pije duużo herbaty i kawy. Zresztą można co się chce, kwestia indywidualna. :tak:
 
Do góry