reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Anney ja mam już dostęp :-)

Love a co się dzieje że tak się meczysz?
Akuku wy to się macie z tymi zakupami... Dobrze że transakcja udana :-D
Panikara to faktycznie ostro sobie poczyniasz z tym prasowaniem w taką spiekotę :-)
Kruszka to odpocznij trochę jak masz takie samopoczucie, pranie poczeka
 
reklama
Cześć i czołem!

Jezu jak mnie bolą plecy i też mnie mdli oj okropnie!!!!! Ten car boot mnie dziś wykończył, ale przynajmniej kila rzeczy kupiłam.

Mnie też się wydaje że mam brzuch niżej. Tak A zauważył. Zgaga minęła, oddycha się ok, przy szybkim chodzeniu czuje taki e parcie dziwne na kanał.... Mam nadzieje ze z 4 tyg Oluś sobie jeszcze posiedzi.

A dziś ta ostatnia niedziela...ale zleciało!!!
 
Loveboiled co Ci??

Akuku nie przemęczaj się.

Ja na szczęście mimo upału czuję się w miarę. Tylko palce spuchły że aż obrączkę zajęłam.
 
Ja się czuję dobrze oprócz bólu pod biustem.
Do tego ciągle stresy, zanim ogarniemy mieszkanie i uszykuje wszystko dla małego to już będę rodzic..
 
Fiołeczka wiem co czujesz, tez miałam ostatnio taka przekichana noc z bólem głowy i wymiotami plus biegunka- kumulacja! Zebym to w Lotto takie szczęście miała....

Lidka i jak, mała się ruszyła?

U mnie w mieście chyba nawet nie ma porodu w wodzie, przynajmniej nigdzie nie doczytałam o tym

Sysiq mi sie jeszcze nie obniżył a wchodzę właśnie w 35 tc

Anney ja mam dostęp od samego poczatku, chyba że jest jakiś inny zamkniety watek ?

Loveboiled jak sie czujesz?

Zuza ja dawno juz nie noszę obraczki, bo bym musiała palucha sobie odciąć!

Byłam dziś na warsztatach "szczescliwe macierzyństwo". Jechałam specjalnie 60 km, mój mż jechał ze mna ale spał jako pasażer bo prosto z nocki. Zrobili mi tam darmowe 3/4D :))) . Mały na początku zasłaniał się rączką, ale w koncu pokazał swoje pulchniutkie oblicze :D. Więcej na watku o wizytach ;)).
Ale ogolnie warsztaty fajne, można było zrobić sobie za darmo zdjęcie ciążowe u profesjonalistki, oprócz tego był pokaz pielęgnacji i pioerwszej pomocy. Miałyśmy też możliwość podejść do stolików tematycznych i zapytać np o dietę, o pierwsza pomoc, o karmienie piersią, o komórki macierzyste i wiele innych. Były jakies tam konkursy ale malutko i nagrody kiepskie :p
 
Lilija, nie ma innego wątku zamkniętego.
Sprawdzałam listy wcześniejsze i mi sie nienpokazalas na nich, wiec może to błąd techniczny.
NajwaNiejsse, ze dostęp masz :)
 
A ja mam pytanie. Zaczęlo mnie boleć jaj na miesiączke, wzięłam no spe i się położyłam. Może głupie pytanie, ale może tak zacząć objawiać się poród? A boję się, bo we wtorek zaczynam dopiero 36t.
 
Juz się czuje lepiej.. Ale już się bałam ze coś się z tego rozkręci.. Plecy mnie bolały, brzuch, chciało mi się wymiotowac.. Duszno i słabo.. Trochę mnie przeczyscilo..

Ale na szczęście się uspokoiło..
 
reklama
Anney tak jest, najwidoczniej błąd ^^

Love dobrze ,że już lepiej! Widzę ,że ostatnio dużo z nas narzeka na mdłości, bóle podbrzusza itp.
 
Do góry