reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Haha Anney nie chce byc nastepna :D
Ale brzucho to mi sie stawia non stop :o i nie pofiglowalam z mezuchem bo jak dostalam tych bolesci to mi sie odechcialo :D
Mi tez mam wrazenie sie obnizyl ale powiem wam ze nie oddycha mi sie lepiej... moze dlatego ze mam dlugasne dziecie? :D i najgorsze ze czuje jednoczesnie parcie na pecherz i trudnosci w oddychaniu. Bozee a ja wizyte mam dopiero 22ego :D
Babinki milej niedzieli :*
 
Dziewczyny, adminka odpisała. Brdzie dawać dziś dostęp.
Proszę ra jeszcze tutaj pod postem na czerwono wpisać która chce jeszcze dostęp do zamkniętego. (Tam tez bedą zdjęcia po porodzie !!)

Te sa z ostatniego rzutu:amawell, zuzzi, lunera, lucere, aneczka,werci, Lidia, martuszka, Panikara, lilija, kruszka,ewelinka12, Evelinkua
 
No dupina Anney ale obiecuje ze jak do 36 tyg mi wody nie odejda to go wykorzystam na wszystkie sposoby hahahaha :D chociaz z drugiej strony spakowana jestem, lozeczko stoi, pampersy kupione... hahaha moge rodzic :D jeszcze tylko doslownie *******ki zostaly do kupienia.
Beatko no pewnie jak zrobie golasowi zdjecia to nie bede chciala zeby cale forum ogladalo psioche mojej ksiezniczki, ale wy mozecie!! Hahahaha :D gorzej jak wyjdzie chlopiec.... hahahaah :D a tak na czerwcowach albo lipcowach bylo :D
 
reklama
Do góry