reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Wlasnie dlatego tam bedzie wątek zdjęciowy.

Ruda, zuzagk, dopisuje.
O 20 wysyłam maila do adminki potwierdzającego, wiec zapominalskie niech sie streszczają :)
 
reklama
Ja jestem masochistką bo dziś 37st a ja prasuję. Chcę się też dziś przejechać do szpitala bo w sumie nie wiem jak tam dojechać a nie chcę potem w nerwach szukać. Miłej niedzieli dziewczyny!
 
Anney - ja też poproszę o dostęp :) mało bywam, ale co raz częściej, szczególnie jak mam dostęp do netu, z czym czasem trudno...
 
Anney ja już chyba dostałam kiedyś dostęp prawda? No chyba że to kolejny zamknięty wątek...tak czy inaczej nie bardzo wiem jak w ten wątek wejść z telefonu ;)
 
reklama
Hej

Do3 z m skladalismy ta mebloscianke.. ja bardxiej rozpakowywalam kartony.. i czasem cos przytrzymalam.

Ale z ikea bez problemo byc nie moze.. do 9 drzwiczek przyslali 7 paczek z zawiasami... ehh.. z tym ze tyle bylo na zamowieniu bo kobita ktora to liczyla najwyrazniej liczyc nie potrafi ;/;/

Tak czy siak juz mi sie podoba..ale czuje sie jakby mnie ktos patelnia w leb walnal.

Co do czopu to z emilem odszedl mi w szpitalu .. z Alexem nie pamietam.. z Vikim kilka dni przed porodem.

Teraz nie czekam jeszcze na pprod bo za duzo do roboty mam. Zaczrlam juz 34 tydz... czyli za 4-5 tyg pewnie urodze .. patrzac na to ze i Emil i Viki sa z przed terminu..
Czyli jakby malo czasu zostalo..a tydzien za tygodniem mi ucieka. .a roboty tyle ze hoho.

Szafa ktora mial kupic ten becwal..poszla wczoraj do dwoch kobitek za cene jaka ja chcialam bez marudzenia ;)

Spaaaaaac!!!
 
Do góry