reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Dzięki dziewczyny za kciuki, teraz mój m popatrzył i znowu mi się brzuch obniżył. Do 40tyg na pewno nie dotrwam, daje sobie max 2 tygodnie. Na to niestety człowiek nie ma zbytnio wpływu, co ma być to będzie, natura wie co robi.
 
reklama
Czesc dziewczyny mam do Was pytanie.

W ktorym tygodniu opadl Wam brzuch? Mnie od tyg. nawiedzaja w nocy bole jak na @, obnizyl sie bardzo znaczaco brzuch co powoduje co 30 minutowe wizyty w ubikacji. Na razie brak innych objawow. Mimo tego ze brzuch mam prawie na kolanach mala kopie powyzej pępka. Wizyta za dwa tyg. a ja sie powoli zaczynam stresowac bo jeszcze mamy troche czasu ;)
 
Beatka, podpisuje sie [emoji16]

Dzień dobry-wyspana!!! Chłodno na dworzu, to i ja wyspana tralakakaalkakalala i jaka szczęśliwa z tego powodu [emoji3][emoji3][emoji3] na prawde współczuje wam tych upałów, wiem ze cierpicie. One od nas do was przyszły ;)

Fiolka, lepiej żeby ci sie uspokoiło.
 
Mi sie w pierwszej ciąży brzuch prawie wogole nie osunal, a w drugiej opadł na tydzien prEd porodem moZe.
 
Fiołeczka to trzymam kciuki żeby bejbi jak najdłużej siedziało w domku.

Tak czytałam o Waszych bólach jak na okres u się zastanawiałam o co z tym chodzi u czemu ja nie mam. No więc już mam. Chyba nie ma się czym martwić??
Zamówiliśmy dziś wózek. Wrzuciłam zdjęcie w wątku wózki.
 
Aaaaa u nas tez chlodniej i deszczyk - bosko. Nareszcie wyspana.
Mnie tez czop odszedł dopiero przed porodem a potem wody. Brzuszek juz dawno mi sie obniżył ale sie nie sugeruje bo poprzednio to tez nic nie oznaczało. A przy pierwszym mialam nawet wywolywany porod po terminie.
 
U nas dzisiaj piekło. Na szczęście na mieszkaniu jest chłodno, znowu muszę pilnować robót :p a potem zamoczymy się w basenie w ogródku u teściowej (takim dziecięcym, ale dorosły też się zmieści :)) choć ponoć mają być dzisiaj burze. Oby, bo na piętrze jest taki skwar, że wytrzymać się nie da.

Miłej niedzieli:)
 
reklama
Mam glupie pytanie bo to moja pierwsza ciaza :-)

Czy czuje sie to opadanie brzucha czy nagle patrzysz i "ooo, opadl mi brzuch"? :-)
 
Do góry