reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cinamona fajnie ze juz wszystko wiesz, jeden problem z glowy :-)
Ja z jednej strony chcialabym miec sale tylko dla siebie i w szpitalu w ktorym chce rodzic jest taks mozliwosc jesli bedzie pokoj wolny i jest jeszcze 2osobowa sala obie opcje nalezy zarezerwowac dopiero na porodowce. Z pobyt w takim pokoju po porodzie placi sie fundacji i niby nie ma kwoty ale mowi sie ze za 2 nie mniej niz150 pln a za jedynke 200 pln za dobe ale wiadomo ze jak nawet bedzie sie dluzej to nie trzeba placic za 10 dni x 200 pln tylko np 300 pln.
Z drugiej zas strony jak jest sie z kims w pokoju to zawsze mozna poprosic o przypilnowanie malenstwa zeby isc do wc i nie trzeba dziecka wozic do pokoju poloznych. Zawsze tez mozna pogadac, wymienic sie doswidczeniami no chyba ze trafi sie na osobe typu ksiezniczka lub bardzo niedostepna no to wtedy pech.

Kruszka ale super, slodkie to takie i tez czekam na takie chwile :-)

Borysiatko kciuki za egzaminy, zaliczenia.

Jesli chodsi o spanie to ja juz dlugo niestety mam tak ze ok 24 chodze spac wtedy o 3 budzenie na mierzenie cukru, o 6 wstaje zeby pomoc M ze sniadaniem do pracy i do tej pory kladlam sie jeszcze na 1h i wtedy wstawalam na mierzenie cukru i sniadanie ale od kilku dni ustaliliśmy z lekarkami ze jak juz wstaje o 6 to wtedy cukier i sniadanie. W ciagu dnia staram sie cos pospac ale i tak albo moge na max 2h jesli zasne odrazu bo musze pilnowac mierzenia cukru i jedzenie. Takze nie pamietam kiedy ciagiem spalam chociaz 5 czy 6h.
 
A ja dzisiaj bylam z okazju urodzin mojej mamy w Deli Parku pod Poznaniem - strasznie fajne miejsce :-D

i w 8 miesiacu przeszlam park linowy :-D corka bedzie ze mnie dumna jak jej pokaze fotki! Moja 9 letnia siostra i w ogole wszyscy bawilismy sie super - szczegolnie, ze byl tam np. park miniatur


takie cos -> Podniebna Eko-Wioska - DELI Park

we wtorek mialam sesje ciazowa u przyjaciolki fotografki - wyszlo pieknie! jak obrobi to Wam poakze :-)

ja wlasnie ogarniam ostatnie zlecenie (slub) a teraz robie sobie urlop - prawdopodobnie do pazdziernika az od sesji. Tylko corce bede robic :-)
 
Anney - ale to taki wiesz, gdzie są kładki, bardziej dla dzieci :D ale sprawa mega fajna tym bardziej, ze ja mam mega lek wysokosci

dla siostry w sumie przeszlam pierwsza kladke bo sie bala i powiedziala, ze jak nie pojde to ona tez nie :p a jak przeszlysmy pierwsza kladke to sie okazalo, ze jest super :-D
 
reklama
HAHAHA.

nie zazdroszcze haha
moja pycia boki mi obtlukuje, ewentualnie
zoladek i watrobe ;)
ale lo
zysko duzo tlumi, wiec nei jest zle.
 
Do góry