reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

o matko anney tyle stresu w ciąży :( trzymaj się kochana a ja trzymam kciuki żeby wszystko się poukładało !
 
reklama
Beatko doskonale Cie rozumiem moj M byl az w Afryce z Niemiec wrazie czego w 2h jest w domu ale to prawda czemu czlowiek musi wyjezdzac zeby moc normalnie zyc i nie mysle o luksusach tylko normalnie?!

Pupui my tez za Toba tesknilysmy :-* Zwolnij troszeczke z tym remontem lub zaangazuj kogos dodatkowo do pomocy.

Bunia moj M tylko tak gada bo strasznue przezywa ze mi cos jest i cierpie i gada mi tak na zlosc zeby mnie wkurzyc lub przygadac bo np nie sluchalam go w jakies kwestni np ostatnio nie tylko w ciazy ale i tez w ogole mam tak ze nagle robi mi sie strasznie goraco zwlaszcza w komunikacji miejskiej lub jak skads przyszłam i wtedy sie rozbieram a on na mnie krzyczy ze zaraz bede chora ze nie mam sie rozbierac bo za chwile bede jeczec ze gardlo ze katar ze kaszel albo ze mnie przewialo i kregoslup boli ale ja musze sie rozebrac i tak to wlasnie jest ze jak mam ten katar albo cos mi dolega to mowi bo mnie nie sluchasz hehehe
A tak na powaznie to wydaje mi sie ze on sie tez boi ze znow moze byc cos nie tak zwlaszcza przez ta pierwsza strate i w tej ciazy z przygodami.
 
Lucalew każdy facet przezywa po swojemu to wszystko to prawda. Po za tym wiadomo ze sie martwią bo i was cos złego wcześniej spotkało, po za tym ta cukrzyca, te badania itd.. I jak tu sie nie martwić..
 
Dzień dobry.
Żyjemy :) dziś idę z m na randkę, dzieci jadą do ich ojca, lola szaleje i roznosi mi brzuch, który w tej chwili rośnie bardzo [emoji102][emoji50] i przestatal mnie splot bolec!!!!!!!!! [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] cokolwiek to było, trwało 2tyg 1dzien.
 
Dzięki wielkie dziewczyny za rady - mam nadzieje że wreszcie sobie poradze marzy mi się depilacja a w takim stanie nie ma mowy o wosku

Wosk to faktycznie mogłoby być ogromne wyzwanie, ale jakiś łagodny krem do depilacji, ale jakiś łagodny krem do depilacji...? Veet ma teraz taką nową serię natural Inspirations na bazie składników naturalnych. Krem z tej serii do skóry normalnej mógłby się sprawdzić.
 
anney - o kurcze, rzczywscie wszystko pod gorke.. wspolczuje bardzo tych stresow i przejsc :/ mam nadzieje że sie ułoży w koncu, że odpoczniesz..

Dziewczyny, mam pytanie - głownie do tych co za granica - ktos kiedyś pisał ze można poprosić o tłumacza w szpitalu. Coraz intensywniej o tym myśle, do porodu 2 mies ale chce sie zorientować co i jak załatwiac i gdzie.
Mieszkam od 4,5 mies w hiszpanii, hiszpanskiego sie ucze tez od mniej wiecej tylu, wiec gładko nie jest. Wizyty u lekarzy to kosmos i mnostwo stresu, ale juz jakos jest. Natomiast ciagle mysle o porodzie - boje sie nastawiać że może ktoś bedzie mowił po ang bo juz sie przekonałam nie raz że tutaj to rzadkosc. Jak w szpitalu dowiedziec sie czy można poprosić o tłumacza na poród? W administracji? jak pozniej to ogarnac jaks ie zacznie akcja porodowa? mial ktos jakies doswiadczenia albo zna kogos kogo moze podpytac?
Bede wdzieczna za odpowiedzi :)
 
reklama
Anney weekendowa cisza :)
Randkujecie dzisiaj? To udanego wychodnego życzę ;) dobrze ze przestało bolec.. U mnie tez ruszyło rośnięcie i juz nie ukryje ze w dwupaku chodze :D
 
Do góry