reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Z mi Józio znów spadł ze schodów od łóżka. Nie sie jak, nie wie w która stronę.
We wtorek spadł tak ze ma krwiaka 10x10vm i nie pamięta nic, dziś spadł do przodu i zryl skore do białego. I jego to nawet nie boli.
Już dzwoniłam do szpitala i nie wyjdę dopóki nie zrobią mu rezonansu głowy :(
 
Anney kurcze spadl bo slabo mu bylo? Koniecznie niech mu zrobia tomografie. A jakos na dniach miala byc wizyta u ojca? Pytam czy to nie jest na tle nerwowym. Niech go porzadnie zbadaja. Powodzenia i zdrowka zycze
 
On nie wie jak. Nie pamięta [emoji20][emoji20][emoji20][emoji20]

Jestem wykończona.
Przerażona.
Mam dość.
 
Jezu Ann biedactwo :-( oby nie bylo to nic poważnego:-( kurcze zawsze cos! No nie moze byc w końcu dobrze?!

Ja tez mam dziś za duzo stresów.. remont, oczywiście nic gladko nie może isc bo przecież za nudno by było! :-(
Mąż w niedziele wyjezdza pierwszy raz do Niemiec do pracy i zostawia mnie na miesiąc może dłużej. . Kur** za duzo emocji mnie to kosztuje.. pie**olon* kraj!!! By rodzina nie mogla byc razem w kraju, tylko szukac rozwiazan za granica. By cos mieć trzeba umiec albo krasc, albo miec plecy lub wyjechać.
 
Anney jak dla mnie wygląda to na epilepsję. Sama mam padaczkę i to że nie pamięta kojarzy mi się właśnie z atakami. Ja przez większość życia miałam też ataki we śnie. Może i on tak ma. Warto wydać trochę kasy na neurologa. Ale nie martw się. Jeśli mam rację to chyba jedna z lepszych potencjalnych diagnoz. Trzymaj się i wspieraj Józia żeby się nie stresował. Daj koniecznie znać jak się czegoś dowiesz. Trzymam kciuki za pozytywne zakończenie [emoji8]
 
Annej oj ten moj biedny Józio. Zawsze coś, nigdy spokoju miec sue nie da.

Ja właśnie zjadłam frytki z piekarnika z majonezem i popiłam kefirem!!!!! Pyszne!!!

Jak dobrze, do Was wrocić. Nawet nie wiecie jak ja tęskniłam!!!!
 
reklama
zuzzi, biore to pod uwage, tym bardviej,ze jego uklad nerwowy dostal strasznie po dupie po tym szczepieniu feralnym.
ale jo
zio nie ma svtywnien, nie ucikaja mu oczy nic, tylko omdlewa. to tez podchodzi pod epilepsje?

 
Do góry