reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Zdrowia dla Jozia, żeby wszystko było dobrze.
Ja sie wczoraj martwilam bo moja córeczka mało sie ruszyła, nawet jak się polozylam to nic.. I tak dwa dni, tylko małe pojedyncze muśnięcie co jakiś czas. Na szczęście dziś jak zaczęłam jeść obiad o 13 to zaczęły sie figle i do tej pory czuje bardzo wyraźne kopniaki i wiercenie w brzuszku ;) nie chcialam panikować i jechać do szpitala bo mam w domu stetoskop i słyszałamlam bicie serduszka, także czekam do 9czerwca na wizytę u lekarza ;)
 
Anney jest ileś tam tysięcy odmian epilepsji. Wcale nie trzeba mieć drgawek. Ja miałam różne ataki. Na początku w wieku chyba od 12 lat drgawkowe takie full wypas. Później przez sen objawiące się skurczem policzka i przełyku = slinotok. Później na jawie miałam odloty że można było do mnie mówić a ja jak naćpana, wzrok nieobecny. Teraz nie mam ale ostatnie jakie miałam były we śnie z niewielkimi drgawkami. Wg lekarzy moja padaczka zaczęła się od jakiegoś nie doleczonego wirusowego zapalenia gardła. Ale to nie potwierdzona teoria. Może u Józia to po tym szczepieniu?
 
Kruszka fajny mecz był :)
Koleżanka szybki poród o matko tez chce szybko :)

Zuzzi wypytać lekarza we wtorek chyba juz zacznę pytać :) im bliżej to coraz wiecej pytań mam..

Pupui ostrożnie tam z tymi robotami :p

Anney ja tez mam jazdy okropne.. Płacze ostatnio rzadziej ale i tak łatwo mnie wyprowadzić z równowagi.. A na mojego jestem wiecznie wściekła.. Tu mnie nie dotykaj, czemu to przestawiasz, czemu mnie budzisz, odczep sie itd Eh ma chłop przerąbane..

Lucalew to moj odwrotnie.. Cały czas mówi ze bedzie potem drugie i sie razem bedą chować we dwójkę i bedzie im lepiej :) ale czy ja tez tak chce to nie wiem jeszcze, zobaczymy jak z jednym bedzie
 
Zuzzi, to możliwe. On miał wlasnie po szczepieniu hib menC odlot neurologiczny. Zapomniał wszystkich swoich nawyków, oprócz jedzenia. Przestał mówił oprócz 3slow. Siedział patrzył w jedno miejsce, cały dzień, robił pod siebie. Nie dał sie nikomu dotknąć oprócz mnie.
Historie tego opowiadałam wam na zamkniętym.
Kupiłam już omege3 i już dostał podwójna dawkę.
Czekam a elfom od pediatry prywatnego.
Zuzzi, masz leki na stałe?
 
Anney ja niestety cały czas nie mam dostępu do zamkniętego. Musisz to wszystko opowiedzieć neurologowi. Nawet rzeczy, które wydają Ci się bez znaczenia.
Tak od początku mam leki. Nie od początku były dobrze dobrane, ale od wielu lat zapobiegają atakom. Przez leki lub dzięki nim jestem od zawsze abstynentką [emoji6] Mi pasuje bo nie lubię smaku alkoholu.
Napiszę Ci coś jeszcze na priv.
 
Anney jeju oby wkoncu sie wyjaśniło co z tym twoim synkiem bo te ciagle nerwy i zamartwianie sie niczemu dobremu nie służy.. No ale przecież tyle badań miał to moze wkoncu cos znajda bo to przecież dziecko cierpi .. Trzymam mocno kciuki &&
 
reklama
Do góry