reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Anney powodzenia&&&&&&&&

Natka ja bylam ostatnio u gina na kontroli i bylam w 10t 6d wiec w sumie 11t. I on mi powiedzial ze w zasadzie to juz mi moze zrobic wszystkie pomiary bo dziec odpowiednich rozmiarow. Ale ze mialam juz umowiona wizyte na 26go na to badanie i chcialam zeby enek ze mna poszedl, wiec nie robilismy.
Wiec mysle ze moze jak pojdziesz w czwartek to juz sie da wszystko dobrze wymierzyc. Bo nawet jesli ciaza mlodsza to bedzie to juz 11 tydzien. Ale oczywiscie jak uda ci sie przepisac to pewnie ze sie przepisz...

Ja sie biore za robote. Chce lazienki pomyc, pranie musze powiesic i takie tam *******y:-)
 
Dzien dobry
Szlag mnie trafi pisze i pisze i na koniec wyskakuje mi tylko pierwsze zdanie wiadomości ;/

Zaczynam mieć problemy ze snem , dzis zmrużyłam oko tylko na chwilkę a to siusiu a to piciu a o 5 musiałam zjeść kawałek czekolady....

Czekam właśnie na wizytę , trzymajcie kciuki !
 
Ostatnia edycja:
Anney kciuki trzymam ! Nie stresuj sie bedzie dobrze! Jestes gora ;)
Ja w ostatniej ciazy tez sie sadzilam..mjsialam specjalnie do pl latac..maskara ;(

Dzjewczyny co za noc!
M w pracy ja dama z dziecmi.. Alex plakal bo nozki bolaly...po przeciwbolowym spal do rana wiec tu luz. Emil zabkowal i jeczal co chwile..a Victor przyszedl o 1.30 ze go brzuszek i glowa boli..temperatura 38.5
Ja nie wiem co to ma byc. Dalam go do szkoly bo dzis sie dobrze czuje a najwyzej Pani zadzwoni by go wcześniej zabrac.

Na domiar zlego zaspalam ..wstalam o 8.20! A o 9 zaczynaja zajecia..jedziemy autem ok 15 min. Ale zdazylismy. Chlopa.ki sie szybko ubrali i jedli troche w domu trochr w aucie ;)
 
Anney ja też trzymam mocno kciuki.

Ja na popołudniu do pracy i nie mam pojęcia jak przepracuje jeszcze te miesiące :/ wczoraj musiałam posiedzieć w biurze dwie godzinki bo mi się słabo robiło, a w lutym tyle godzin do przepracowania :( no i spijam hektolitrami wodę a dalej mi się pić chce.

Kupiłam wczoraj nasiona chia i zamierzam od dzisiaj stosować, ma któraś z Was jakies doświadczenia z nimi?

No i najgorsze jest to, że jestem dalej bez auta i prawdopodobnie będę musiała kupić nowe, bo na tamte dają szkodę całkowita i dostane kasę. No mowie Wam ale mi się trafiło z tym wypadkiem. Najgorsze jest to, że na piersi mam jeszcze małego krwią czka, ale juz w sumie schodzi. Pojawił się jakiś tydzień po wypadku.

Macie link do jakiegoś dobrego kalkulatora ciążowe go co liczy te tygodnie i dni w ciazy? Bo ja to tylko wiem, że jest już 11 tydzień, ale nie mam pojęcia który to będzie np. 2.02. , bo ja mam właśnie wtedy prenatalne.
 
Akuku podziwiam, że zdazyliscie :) musicie być dobrze zorganizowani :) a nocki nie zazdroszczę :/
Zanetaanna trzymam kciuki!
 
Dzien dobry,
anney trzymamy kciuki i daj znac jak poszlo.
Ja zawiozłam młodego do przedszkola i narazie błogi lenistwo ale trzeba dupke ruszyc i cos zrobic. Ubrania do prasowania do mnie krzycza z szafy.
Niestety angina dalej zatruwa zycie i dalej pluje krwia :-(

Miłego dzionka Wam życze
 
Dzień dobry!
U mnie ciągle mdłości i wymioty, straszni dają mi w kość, więc tylko was czytam a pisać zazwyczaj już nie mam siły.

Anney mocno trzymam kciuki!!!!! Powodzenia!!!!
Akuku no to ciężką nockę miałaś, może odpoczniesz w ciągu dnia. A Emilek chodzi do żłobka czy cały dzień z Tobą?
Werci- dużo siły! A do kiedy planujesz pracować?
 
Yoohoosek do końca kwietnia, ale nie wiem czy nie pokombinuje do końca marca jeśli dalej się będę tak czuła.
 
reklama
Werci oj, to faktycznie jeszcze trochę, ale mam nadzieję że szybko zleci!!

Jogobellka, dużo zdrówka! Czym leczysz anginę? Domowe sposoby czy dostałaś jakieś leki?
 
Do góry