reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Hejka

Pytacie o apetyt? Yy ja to jem do pozygania...az mi niedobrze z przepelnienia a po chwili znowu mysle co by tu zjesc..
Jem jak slon jednym slowem. Oby minelo bo zdechne .

Anney to o tyle dobrze ze sie nie logowala..bo moze komp sie zepsol czy cos. Czekamy dalej.

Beata ja chyba w zadnej ciazy nie farbowalam. Ale podobno mozna byle bez amoniaku.
 
reklama
Jogobelka ale masz porownanie hehhee
Ja na szczęście mam zblizony kolor do naturalnego wiec odrostow nie widac. Ide niedlugo tylko grzywke podciac a w drugim trymestrze odswieze fryzure chyba ze mi cos strzeli i zaszaleje i sie zetne na krótko :-)
Slyszalam ze mozna farbowac wlosy w ciazy oczywiscie bez amoniaku tylko przez hormony czasem efekt kolorystyczny moze zdarzyc sie inny od oczekiwanego.

Ja mam apetyt czasem tylko jak mnie muli to nic mi sie nie chce ale ja niestety musze jesz przy cukrzycy zeby mi cukier zabardzo niespadl bo mogloby byc nieciekawie.
 
Ja nie farbuje włosów ale tez slyszalam ze można bez amoniaku, myślę ze ogulnie to chyba chodzi o wdychanie tej farby? Czy jak?
 
Ja w pierwszej ciąży farbowalam, teraz już też farbowalam, używam tylko farb bez amoniaku, ale tych co zawsze. Jedyne czego bym się chyba bała to rozjasniania :)
 
Hej

Ja nie farbuje wlosow. Kiedys farbowalam ale juz od dobrych kilku lat tego nie robie. Pewnie zaczne jak pojawia sie siwe :-)
Za to robie sobie keratyne na wlosy aby je wyprostowac. Ale w ciazy nie robie bo sie boje. To jednak dosyc nowy zabieg i nie znaja skutkow ubocznych w ciazy. Przypuszczam ze nic sie nie dzieje ale wytrzymam tych kilka miesiecy. Szczegolnie ze u mnie efekt utrzynuje sie napeawde bardzo dlugo i narazie nie musze nic robic i wlosy sa w miare proste.
 
Beatko ja farbowałam w 4 tc,jak już miałam mega odrost i fryzjera umówionego a w międzyczasie dowiedziałam się o ciąży:-) Moja gin nie widzi przeciwwskazań pod warunkiem,że farba jest bez amoniaku i bez rozjaśniania. Ja mam ciemny brąz. Za 2 tyg znów idę bo już odrost widzę.

Akuku ja z tym apetytem mam dokładnie tak jak ty już od ...6 tygodni... nie miałam nigdy mdłości tylko ciągle od początku ciąży to żarcie i po pół godziny głód. Też się już pochwaliłam, że mi przechodzi a tu od wczoraj non stop tasiemiec, obudziłam się dziś o 4 rano na jedzenie!!! a potem normalnie wstałam na śniadanie, a teraz znów zdycham z głodu, oszaleję:(
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

jak zaczęłam brać te antybiotyki na pęcherz to po dwóch dniach jakoś zaczęło mnie swędzieć... obstawiałam, że to jakieś zaburzenie Ph i ekosystemu ;) pochwy... ale nadal mi nie przechodzi... Nie jest to jakoś bardzo uciążliwe ale jednak wkurza. Miała któraś podobnie?
 
Do góry