reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Olka trzymam mocno kciuki. Dobrze ze z malenstwami ok. Odpoczywaj kochana.

Gratuluje dziewczyny udanych wizyt i babelkow :-)

Wszystkim cierpiacym z powodu przeroznych dolegliwosci współczuję, mnie dzis glowa cos boli, oby szybko minely.
 
reklama
No teraz powinny juz mijac nam dolegliwości, u mnie we wtorek będzie skończony 12 tydzień a i tak jakoś kiepsko się czuje jeszcze. . no ale nic nie trwa wiecznie, w końcu mi minie :)
 
A ja się właśnie zwazylam bo ostatni raz 15 dni temu sprawdzałam wagę i udało mi się przybrać 700g no ale i tak mam prawie 4 kg na minusie
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki. Jestem w szpitalu. Moja szyjka ma 23 mm. Miała któras z Was tak? Ja jestem przerażona, boję się, że przez tą szyjkę nie donosze maluchów.
olka, szew ci pewnie zaloza.
trzymaj sie kochana i melduj!!!!

p.s. ja mialam szew, nic strasznego. lez maksymalnei, chodz tylko jak musisz.
bedzie dobrze! sciskam was mocno!!!
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór :-)

Gazy powiadacie... bywa... super ten wierszyk... jak sprzedam mojemu dziecku to do końca życia będzie go powtarzał :-D:-D

Mnie mdłości i wymioty ustąpiły ale... zawsze jak się pochwalę komuś że minęło to mnie dopadnie. Dzisiaj się tak teściowej pochwaliłam i zaraz pobiegłam wymiotować. Ale wydaje mi się że to zawsze jak połknę witaminy ciążowe.

U mnie wczoraj na tapecie były kanapki z zółtym serem, jajkiem, ogórkiem i szczypiorkiem pychaaaaa
A dziś od raza gotowałam zupę pieczarkową i gołąbki. Bałam się tych gołąbków bo do tej pory mięso było beeee ale zjadłam i żyje a i domownikom bardzo smakowalo.

Olka ściskaj mocno nogi i trzymaj dzieciaki. A tak serio to się nie denerwuj - ważne że jesteś pod opieką lekarzy:-)

Ciekawe czy mój suwaczek już dzisiaj działa :D:D:D:D
 
A dziewczyny z innej beczki co myslicie o farbowaniu włosów teraz. Bo kurcze myślę już od dłuższego czasu i nie wiem. . Boje się czy moge i czy kolor wyjdzie taki jak powinien
 
A co do bakow to ja znam podobny wierszyk co akuku:-)

Baczek baczek baczek,
nie ma nozek ani raczek
po do trzymac baczka w dupie
niechaj chasa po chalupie:-D

tez mnie mecza od kilku dni
 
reklama
dziewczyny, gratuluje udanych wizyt! cisze sie bardzo!

ja dzis ze starszym bylam na paintballu na urodvinach, dzieci sie wyszalaly, ale zaczelo sie omdleniem chlopca, ktory mial urodziny. biedny mial szczekoscisk :(
zawiezli go do domu, a ja z inna ma'am zostalysmy,zeby reszta bandy sie zajac. 5h na dworze w 5stopniach, ale wymarzlam. w domu czekla obiadek pyszny i teraz leze leniwie :)))


starajaca nie logowala sie od 6.01 mam nadzieje,ze to problem z netem.
 
Do góry