reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Olka - trzymam kciuki mocno! Wszystko będzie dobrze!

ja nie narzekam na apetyt... ;)
ruszam do kina z Małżem!
Miłego wieczoru!
 
reklama
Blerka ja w poprzedniej ciąży wybralam się z mężem do kina i nigdy więcej w ciąży nie ide :D haha tak się objadlam popcornem i słodyczami ze co chwilę do kibelka lazilam takie mdłości miałam haha :D
 
Cześć Dziewczyny :)

Jak tu macie wesolo :)
Akuku - usmialam się do łez z wiatrów ...ostatnio też mam taki Hmmm problem ;)

Olka - trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze!

Lucalew - bardzo mi się spodobało to co napisalas...trzeba cieszyć się tym co się ma :)

Ja dalej się czuje koszmarnie...glowa mnie bóli od dwóch tyg...już się powoli załamuje..i jestem nie do życia totalnie. Do tego mdłości i zgaga..fuj cie...:/ we wtorek byłam u gina - dzidzius machal rączkami i nozkami i ma już 3 cm :D

Usg genetyczne mam 3 lutego :)

Pisalyscie o jedzeniu/ niejedzeniu dzieci...a u mnie jest tak...Majusia ma 1, 5 roku i je wszystko i BARDZO dużo..aż się martwię :/ gruba nie jest, ale brxuszek ma i Wazy 13 kg...

Idę się położyć bo M zabrał Maje i pojechali na zakupy.

Całuje :*
 
Cześć!

Olka powodzenia i dużo spokoju!

Ja po wizycie, Larwa ma 4,61 cm. Genetycznego dr nie zrobił, bo stwierdził, że troszkę jest za mały. Wg usg wychodzi 11t 3d.c. A termin podał na 6.08. Czyli tak mniej więcej jak ja sobie policzyłam. Widziałam i słyszałam serduszko, rączki, nóżki, nos (musi być chłopak! Nos zdecydowanie po ojcu :)). Kręciło się i fikało. Fajnie nogą zarzucał:)

Usg genetyczne teraz ma być 2.02.
 
hej lizosomek no mamy wesoło i to jak musisz odwiedzać nas częściej ;-) widać wszystkie objawy Cię dopadły, oj współczuje ale pocieszające jest to że kiedyś przejdą:-) prosimy i fotki z wizyty ;-)

kasietta cieszę się że po wizycie ok już 13 tydz, to teraz tylko z górki. Dawaj focie:-)
 
reklama
Focia już jest:)
Ale faktycznie, teraz już chyba nie muszę się denerwować czy wszystko ok... A nawet teraz dr mówił, że przezierność wąziutka, ale nie chce na razie mierzyć. I powiedział, że za 2 tyg się widzimy, a potem to już co 30 dni:) (L4 :p)
 
Do góry