reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Mialam nie pisac juz ale jestescie takie kochane, ze zostawię ostatniego posta.

Nie bede sie wdawać w szczegóły bo nie po to jest to forum. Straciłam swojego maluszka i jest mi ogromnie ciezko.
Wam dziewczynki zycze wszystkiego co najlepsze. Łagodnych przebiegów ciazy, łatwych porodów i zdrowych, cudownych dzieci.

Trzymajcie sie cieplutko
Daria
 
reklama
Dariazgr jejku jak mi przykro ;( :( wiem, ze teraz zadne slowa Cie nie pociesza ;( zycze Ci kochana duzo sily i aby Twoj Aniolek czuwal nda wami i zeslal wam szczecie na ziemie ! Sle moc buziakow. Trzymaj sie kochana i daj znac jak uda sie zakropkowac.
 
Ostatnia edycja:
Daria dzieki ze sie odezwalas, smutno mi bardzo, wiem co przezywasz i nic Ci teraz nie jest wstanie zlagodzic bolu :-(
Trzymaj sie kochana, odezwij sie do nas czasem. Duzo siły zycze.
 
Daria bardzo Ci współczuję, w bardzo smutny sposób się to wszystko potoczyło. Życzę Ci dużo siły i spokoju, chociaż teraz o to ciężko. A w przyszłości za niedługo dwóch kreseczek, na pewno będą!
 
reklama
Ja rowniez wiem co czujesz i wiem tez ze teraz trudno byloby Ci tu zagladac. Cieszymy sie ze Ty jak i Twoje malenstwo bylo z nami - chocby przez chwile. Pamietaj ze zawsze mozesz do nas napisac i koniecznie jesli znow zdecydujesz sie na malenstwo powiadom nas o dwoch kreseczkach.
Mocno sciskam i zapalam swiatelko dla Twojego aniolka
[*]
[*]
Uslyszalam od kogos po stracie, ze nastepne dziecko bedzie mialo najleoszego aniola stroza. Trzymajmy sie tego.
Nie poddawaj sie!
 
Do góry