reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Czesc dziewczyny z tej strony Marcin, mąż Darii. Dzieki wielkie za wszystkie odpowiedzi i wsparcie dla mojej żonki. Jestescie wspaniałe! Życzymy aby w Waszym przypadku wszystko sie ułożyło, a jeżeli skończyło by sie jak w naszym przypadku to najważniejsze zeby sie nie poddawać i starać ponownie jak tylko człowiek podniesie sie na duchu. Dzieki raz jeszcze za wsparcie jestescie wspaniałe!!
 
reklama
Marcin najważniejsze żebyście się teraz wspierali i nie poddali!
Trzymam za was mocno kciuki. Ciesze się że Daria ma w Tobie wsparcie napewno RAZEM będzie wam łatwiej.
Zapalam świeczkę dla waszego aniołka.[*][*][*]
 
Jejku jakie to okropne ! Wiem co przezywacie, sama przechodziłam przez to samo! Nie ma co się załamywać bo następna ciąża może być bez żadnych problemów! Tak jak i u mnie teraz. Dajcie sobie czas na dojście do siebie i probojcie dalej!
 
Dziewczyny mam problem, wczoraj podczas badania lekarz stwierdzil stan zapalny, przepisal nystatyne dop,, oczywiscie jak to ja, najpierw kupilam potem poczytalam, w necie pisze ze w 1trym nie mozna absolutnie brac zadnych lekow i teraz nie wiem co robic.. bralyscie moze nystatyne w 1 trym?
 
Dopiero odczytałam wczorajsze smutne wiadomości...

żadne słowa nie oddadzą tego co czujecie, wspierajcie się i kochajcie z całych sił!
 
reklama
Do góry