reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Cześć Dziewczyny!
dopiero wróciłam z pracy...
Daria - cały dzień o Tobie myślę i trzymam kciuki!

Gratuluję wizyt!! :) ja idę 7.01 i już nie mogę się doczekać.... no i oczywiście też panicznie się boję.

p.s. Wiecie co? NIby fajnie, że takie czułe jesteśmy na zapachy i wszelkie symptomy... ale jak się jeździ pociągiem to dobry węch nie jest czymś pożądanym ;-)
 
Blerka oj wiem o czym mówisz, nie raz robi mi sie niedobrze jak musze gdzies pojechac autobusem czy nawet w sklepie natłok niekoniecznie przyjemnych zapachów.
 
Witam nową mamę.

Też czekam na wieści od Darii...

Gratuluję udanych wizyt i dobrych nowin!


Ja dziś byłam u lekarza, aby mieć badania za free, jakiś konował, bo o nic nie pytał i nie zbadał, ale olać to, mam swoją cudowną lekarkę do której idę 12.01, a na badania dostałam skierowanie, o co mi chodziło.

Mi trochę mdłości wieczorami odpuszczają, za to od rana do ok. 15-16 nadal kiepsko, nawet ciężko mi zęby myć, no i piersi, nie bolą jakoś bardzo, ale takie wrażliwe... ciężko bluzkę nosić
 
Pospalismy niecala godzine. Galganek maly mogl sie bardzuej postarać. .. oczywiscie podloczony do mamusi jak do kroplowki :)

Witaj Sann
Dziwne bo lekarz powinien wyliczyc z terminu . Ostatniej miesiaczki.

Little me jak podroz ?

Beata super ze wsio ok ;)

Blerka hehe teraz to jak psy wech mamy.. :)

Ja chce spać!
 
reklama
Pospalismy niecala godzine. Galganek maly mogl sie bardzuej postarać. .. oczywiscie podloczony do mamusi jak do kroplowki :)

Witaj Sann
Dziwne bo lekarz powinien wyliczyc z terminu . Ostatniej miesiaczki.

Little me jak podroz ?

Beata super ze wsio ok ;)

Blerka hehe teraz to jak psy wech mamy.. :)

Ja chce spać!

Może byłam tak Przejęta ze nawet nie usłyszałam ale wszystkiego dowiem się już niebawem ;)
 
Do góry