reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
.Daria bardzo mi przykro. Wiem,że to wytarty slogan ale uwierz że z czasem naprawdę jest łatwiej i jak juz sobie człowiek w głowie poukłada to zaczyna rozumieć, że nic się nie dzieje bez przyczyny.

Ja 2 miesiące po poronieniu w 13 tygodniu znowu zaszłam w ciążę i to blizniacza. Bóg czy inna siłą wyższa wynagradza nam straty. Wierze, że teraz moje bliźniaki będą mieć opiekuna.

Bardzo mocno przytulić i życzę siły na najbliższe tygodnie.
 
Daria :((( strasznie mi smutno :(((((((((


spojrzcie cię ile nas tu jest, które choć raz straciły :( jakie to wszystko smutne strasznie :(
 
Ostatnia edycja:
Daria, ja rowniez wiem jak to bardzo boli, strasznie mi przykro.. ale zobaczysz, jeszcze bedziesz miala swoje malenstwo, gdzies kiedys czytalam jakis cytat, ze stracone malenstwa nie odchodza, tylko zmieniaja date swojego przyjscia..
Trzymaj sie..
 
Daria, bardzo mi przykro.... i wiem, co czujesz, też mnie to kiedyś spotkało. Ale pamiętaj, że los wynagradza szczęściem za swe smutki. Mnie to spotkało już w następnym cyklu i mam jednego skarba. Wiem, że i Tobie się uda. Teraz odpoczywaj i nabieraj sił. Powodzenia!
 
reklama
Do góry