reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniowe mamy 2015

Nie no co do odpoczynku to mój na szczęście rozumie a co do sexu to musi niestety puki co przywyknąć bo ja nie jestem typem męczennicy. Jeżeli źle się czuję wszystko i wszyscy mi śmierdzą to nie będę się męczyć i zmuszać do zbliżeń skoro nie mam na to ochoty. No w końcu przyjemność mu si być po obu stronach. A on myśli że skoro ja dobrze "w miarę" czuje się w dzień to wieczorem tez tak będzie a tu niestety nie koniecznie. I często właśnie wieczorami siedzę i mnie muli w środku i naprawdę źle się czuje.. bez ściemy
 
reklama
Blerka on niby rozumie ale wiesz jak spadaja na niego wszystkie obowiazki tzn jemu sie wydaje ze wszystkie to gada pod nosem..eh
Zeby mnie zrozumiec musialby to przezyc... a niestety nie przezyje.

Ide sobie kolacje zrobic.
 
Moj m jest kochany jesli chodzi o wyrozumialosc, sam kaze mi odpoczywac i czasem zabrania zebym cos robila.
Sam robi zakupy, sprzata, gotuje, ja tylko pomagam :-)
 
Ja mysle ze inaczej jest w pierwszej ciazy i inaczej w kazdej kolejnej.. przy dzieciach duzo roboty jest i jak ja nie daje rady to m przejmuje wiekszosc obowiazkow.. on z checia zajmuje sie dziecmi pomaga mi sprzatac i gotowac... ale tez ma swoja wytrzymalosc i ja to rozumiem.

Jak zaszlam w poprzednia ciaze t o dzieki bogu czulam sie dobrze bo m sobie zlamal noge wiec mialam wszystko na mojej glowie.. zeszly rok zdrowotnie dal popalic tzn rok 2013 od maja do grudnia..

Dobra zmykam bo jajca na twardo sie gotuja juz z 20 minut ;)
 
Cześć Dziewczyny!!

daria daj znać co lekarz powiedział trzymam kciuki,na pewno wszystko będzie dobrze:)

Ja też mam mdłości 24/7 w nocy jak się obudzę na siku to potem zasnąć nie mogę przez mdłości a do tego to od kilku dni jestem tak słaba,że wyjście do sklepu na drugą stronę ulicy to nie lada przeprawa,idę i sapię a serce wali jakbym z kilometr przebiegła...no i spać mi się chce niemal bez przerwy....

Jeśli chodzi o sex to ja mam ochotę ale boimy się na razie,może po kolejnej wizycie 15.01 ja będzie wszystko ok;-)

Dziewczyny trzeba wierzyć że nasze Maleństwa mają się dobrze i grzecznie czekają w brzuszkach na sierpień,nie martwić się tylko myśleć pozytywnie:happy2:

Pozdrawiam wieczorowo i idę jajka na twardo gotować bo Ktoś mi tu smaczka znowu zrobił:-D (akuku):-D
 
reklama
Ania ja juz zjadlam :) bagietka z jajkami i majonezem. :)

Moj m mnie dzis chcial na spacer wyciagnac i do sklepos kupic mi buty ale nie mialam sily...zabral dzieci na spacer a ja spalam :)
 
Do góry